توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان انجام شد؛
کشف و امحاء مواد آرایشی و بهداشتی غیرقابل‌مصرف در دشتستان

7 مهر 1397
در گشت مشترکی که از ۶ مرکز عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی در شهر برازجان و دالکی انجام شد، ۱۱ کیلوگرم مواد آرایشی و بهداشتی غیرقابل‌مصرف جمع‌آوری و امحا گردید.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، در این خصوص گفت: این گشت به‌منظور کنترل و پایش لوازم‌آرایشی و بهداشتی، حفظ سلامت مصرف‌کننده، جلوگیری از عرضه محصولات غیرمجاز و همچنین پیشگیری از قاچاق محصولات آرایشی و بهداشتی انجام‌گرفته است.
محمدحسین دریسی افزود: از ۶ مرکز عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی بازدید به عمل آمد که این مراکز از لحاظ شرایط نگهداری محصولات، سلامت محصولات و برچسب اصالت و تاریخ تولید و انقضاء آن‌ها مورد بازرسی قرار گرفتند.
وی همچنین تصریح کرد: این گشت‌های مشترک، طبق برنامه زمان‌بندی‌شده و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان دشتستان در حال حاضر به‌صورت ماهیانه توسط بازرسان ادارات مربوطه انجام می‌گیرد.
 گفتنی است در این بازرسی‌های انجام‌گرفته، تعداد ۱۲۰ قلم معادل ۱۱ کیلوگرم محصول غیرقابل‌مصرف جمع‌آوری و امحاء گردید.
باید یادآور شد در این بازرسی‌ها نمایندگانی از واحد نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان نیز حضور دارند.
انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

کلمات کلیدی:
امحا     محصولات.آرایشی.بهداشتی     شهر.برازجان     شهر.دالکی     جمع.آوری     بهداشت.محیط    
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   7 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >