کارکنان بهداشت محیط شهرستان دیّر تجلیل شدند

9 مهر 1397
پرسنل بهداشت محیط و حرفه‌ای شهرستان دیّر در آیینی با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان تجلیل شدند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در آیین تجلیل از کارکنان بهداشت محیط و حرفه‌ای با اشاره به شعار امسال روز جهانی بهداشت محیط گفت: شعار امسال روز جهانی بهداشت محیط «پایداری و ایمنی جهانی غذا» است که نشان‌دهنده اهمیت پایداری و سلامت مواد غذایی در جهان است.
مهندس احمد آخوندی با تشریح بیماری‌هایی که ممکن است در اثر عدم رعایت بهداشت مواد غذایی سلامت افراد را تهدید کند، خاطرنشان کرد: نظارت، پایش و کنترل مستمر مراکز تهیه، تولید و توزیع مواد غذایی، کنترل سلامت شاغلان در این اماکن و نیز رعایت بهداشت مواد غذایی متضمن سلامت مصرف‌کنندگان خواهد بود.
وی با تأکید بر اهمیت بهداشت و سلامت در زندگی افراد اضافه کرد: با برنامه‌ریزی مناسب، ارایه آموزش‌ها، پیگیری طرح‌های مداخله‌ای اجرا شده، استفاده از اهرم‌های قانونی، شناسایی دقیق مشکلات منطقه و تلاش برای رفع مشکلات بتوانیم شاهد موفقیت‌های بیشتری در سال جاری باشیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اشاره به گستردگی فعالیت‌های کارشناسان بهداشت محیط، اظهار کرد: تلاش و فعالیت همکاران بهداشت محیط و حرفه‌ای نقش مؤثری در کاهش موارد بیماری و افزایش سلامت افراد جامعه دارد.
وی با بیان اینکه بهداشت محیط با تهدیدها و فرصت‌های زیادی روبروست، گفت: وظیفه ما شناسایی این تهدیدها و استفاده از فرصت‌های موجود برای ارتقای سطح بهداشت محیط شهرستان است.
در پایان با اهدای لوح تقدیر و جوایزی از تلاش‌ها و زحمات سجاد جعفری، سیده زینب حسینی، زیبا حاجی‌پور، احمد شجاعی، رقیه رستگارمفرد، معصومه طبیشی، افشان پاریابی، مریم دراهکی و فاطمه عبدالهی تجلیل شد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.بهداشت.محیط     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   9 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >