کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تجلیل شدند

8 مهر 1397
به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط، کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان طی مراسمی تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ضمن تبریک روز جهانی بهداشت محیط به تلاشگران بی‌ادعای این عرصه، گفت: نیروهای بهداشت محیط بدون شک قشر زحمت‌کش حوزه بهداشت هستند و  هنگامی‌که بحث از سلامت همه‌جانبه می‌شود، نمی‌توان محیط و مؤلفه‌های درونی آن را استثنا کرد و این عزیزان با تلاش و پیگیری‌ها خود جامعه‌ای سالم را برای ما به ارمغان می‌آورند.
مهندس ماریا خویشدوست افزود: با توجه به نام‌گذاری روز جهانی بهداشت محیط که پایداری و ایمنی جهانی غذا می‌باشد، تلاش همه همکاران بهداشت از آموزش تا اجرا، در راستای بهبود سلامت انسان باید بشود.
این مقام مسئول اظهار داشت: سلامت انسان ازآن‌جهت به محیطش بستگی دارد که انسان در محیطش زندگی می‌کند و در همین محیط با مؤلفه‌ها ازآنجاکه محیط یکی از تعیین‌کننده‌های مهم سلامت انسان و جامعه بوده و نقش بسزایی در بروز و شیوع بیماری‌ها ایفا می‌نماید،
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز در این مراسم ضمن تبریک روز بهداشت محیط از تلاش‌های این واحد در ارتقای سلامت شهروندان تقدیر کرد.
محمدحسین دریسی اظهار داشت: سختی کار بهداشت محیط این است که افزایش شاخص‌های آن بسیار زمان‌بر بوده و به آگاهی مردم و میزان درآمد آن‌ها ارتباط مستقیم دارد و بی‌شک این سختی کار ارزش کار بهداشت محیط را بیش از بیش مشخص می‌کند.
در این جلسه از روسای شوراها و دهیاری روستاهای دهقاید، بنداروز، نظرآقا، راهدار و خیرآباد به‌عنوان شوراها و دهیاران نمونه تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است، شبکه بهداشت و درمان دشتستان با داشتن ۳۸ کارشناس بهداشت محیط، ۲۲ مرکز خدمات جامع سلامت را پوشش می‌دهند و در این مراکز فعالیت‌های بهداشت محیط را ارائه می‌دهند.
در این مراسم کارشناسان بهداشت محیط توسط مدیریت شبکه بهداشت و درمان دشتستان با اهدای لوح تقدیر شدند.
انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.بهداشت.محیط     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     معاون.بهداشتی     محمدحسین.دریسی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   8 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >