سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
تکریم ارباب‌رجوع اصلی اساسی در خدمات‌دهی به مردم است

6 آذر 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: مردم ولی‌نعمتان و صاحبان اصلی خدمات در جامعه هستند بنابراین تکریم ارباب‌رجوع باید به‌عنوان اصلی اساسی در خدمات‌دهی به مردم موردتوجه قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مهندس عادل مقدس ادامه داد: رعایت ادب و نزاکت، عدالت و انصاف، همکاری و خوش برخوردی، نظم و آمادگی برای ارایه خدمات، وقت‌شناسی، آمادگی برای ارائه اطلاعات و توضیحات کافی به مراجعه‌کنندگان از مؤلفه‌های مهمی است که در یک سازمان در جهت رسیدن به هدف تکریم ارباب‌رجوع باید رعایت شوند و باعث دگرگونی و بهبود اوضاع اداری می‌شوند.
وی خاطرنشان کرد: در بهداشت و درمان در راستای اطمینان از ارایه خدمات مطلوب، به‌صورت سیستمی پس از مراجعه و دریافت خدمت از سوی ارباب‌رجوع، پیامکی برای نظرسنجی در رابطه با خدمت ارایه شده ارسال می‌شود که فرد می‌تواند رضایت و یا عدم رضایت خود را با ارسال یک پیامک اعلام کند.
مهندس مقدس افزود: درصورتی‌که مراجعه‌کننده از خدمات ارائه‌شده به هر دلیلی ناراضی باشد، کارکنانی که به‌منظور پایش عملکرد سازمان ازلحاظ ارائه خدمات مناسب و مطلوب به ارباب‌رجوع، مسئولیت پیگیری موضوع را بر عهده‌دارند، ضمن تماس با مراجعه‌کننده، مشکل به وجود آمده را تا حل کامل آن پیگیری می‌کنند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان تصریح کرد: در راستای تکریم ارباب‌رجوع، همه کارکنان بهداشت و درمان دارای لباس کار مشخص با اتیکت نام و نام خانوادگی و پست سازمانی می‌باشند و فهرست وظایف کارکنان در محل استقرار ایشان به نحو مناسب و قابل‌رؤیت نصب‌شده است.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان بیان داشت: ضمن آمادگی لازم برای پاسخگویی به مردم در طول هفته، در شبکه بهداشت و درمان تنگستان جهت ارتباط بهتر با مردم و حل سریع‌تر مشکلات آنان روز یک‌شنبه را به‌عنوان روز ملاقات عمومی با مردم تعیین کرده‌ایم.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تکریم.ارباب.رجوع     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   6 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >