سرپرست جدید بیمارستان بقیه الله الاعظم شهرستان دیلم معارفه شد

4 دی 1397
با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار دیلم و سرپرست شبکه بهداشت و درمان دکتر زهره بجلی به عنوان سرپرست جدید بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست گفت: سیاست ما بر این است که با توجه به بعد مسافت دیلم تا مرکز استان و اهمیت سلامت مردم، در بحث نیروی متخصص و تجهیزات بیمارستانی گام‌های مؤثری برداریم و در جهت تکمیل کادر پزشکان متخصص دیلم 6  پزشک متخصص در این شهرستان مستقر شدند.
دکتر جعفر زارعی زاده اظهار داشت: متخصصین بیهوشی، اطفال، رادیولوژی، جراح عمومی و دو متخصص داخلی در راستای ارتقا سطح خدمات‌دهی به مردم در دیلم مستقر شدند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: با توجه به نیاز مردم درصدد استقرار دستگاه سی‌تی‌اسکن در دیلم هستیم و رایزنی‌های لازم با وزارت بهداشت نیز صورت گرفته شده است.
فرماندار شهرستان دیلم نیز گفت: امروز رضایت مردم نسبت به نوع خدمات‌دهی در مجموعه بهداشت و درمان قابل‌تحسین است.
عبدالامیر قاسمی اظهار داشت: از تلاش رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و معاون درمان دانشگاه به جهت استقرار متخصصین در شهرستان دیلم تشکر و قدردانی می‌کنیم.
در این نشست از زحمات دکتر ابراهیم قنواتی پور و مهدی حیاتی که در کسوت رییس وسرپرست  بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) شهرستان دیلم بودند تقدیر به عمل آمد و دکتر زهره بجلی به عنوان سرپرست جدید بیمارستان بقیه الله الاعظم عج معارفه شد.
انتهای پیام/ م.ب- 3060 +ا.ص 4040
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     فرماندار     معاون.درمان     دکتر.جعفر.زارعی‌زاده     عبدالامیر.قاسمی    
بیمارستان.بقیه‌الله     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   4 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >