با حضور فرماندار و مسئولین:
پرستاران و بهیاران دیر تجلیل شدند

23 دی 1397
فرماندار شهرستان دیر با حضور در مراسم جشن روز پرستار از مقام شامخ پرستاران و بهیاران تجلیل کرد.

کریم علی‌حسنی در این آیین با تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: نامگذاری زادروز خجسته حضرت زینب (س) به نام پرستار، افتخاری بزرگ برای این قشر و فرصتی مناسب برای قدردانی از خدمات پرستاران زحمتکش است.
وی افزود: پرستاران پرچم‌دار خدمت و تلاش‌اند و خدمات ارزنده آنان باعث آرامش و امید در جامعه می‌شود و مردم باید قدردان این قشر باشند.
فرماندار شهرستان دیر با اشاره به سختی کار پرستاری گفت: کار پرستاری علیرغم همه سختی‌هایی که دارد دارای اجر الهی است و پرستاران در پیشگاه خداوند مزد عمل خیر خود را خواهند گرفت.
علی‌حسنی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر خوب عمل کرده است گفت: حضور پرستاران در این شهرستان نتیجه تدبیر خوب دولت، وزارت بهداشت و تلاش‌های مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در راه‌اندازی بیمارستان در شهرستان دیّر است که مردم از خدامت آن بهره‌مند شده‌اند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نیز با تبریک روز پرستار گفت: روز پرستار تجلیل از یک قشر نیست بلکه روز تجلیل از کرامت انسانی است.
احمد آخوندی افزود: بهترین شاخص عملکردی پرستاران رضایت‌مندی مردم است که خوشبختانه با رضایتی که در سطح جامعه از پرستاران وجود دارد نشان می‌دهد این قشر زحمت‌کش، اخلاق حرفه‌ای خود را به خوبی انجام داده و تکریم ارباب رجوع را در سرلوحه کاری خود دارند.
وی افزود: 80 نفر بهیار و پرستار در مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان امام هادی (ع) دیر مشغول به خدمت هستند.
در این مراسم که بهیاران و پرستاران به همراه خانواده حضور داشتند به پاس تلاش‌ها و زحمات آن‌ها با تقدیم لوح تقدیر و هدایایی از آنها تقدیر شد.
انتهای پیام/ ح.ن- 3050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.پرستار     فرماندار     کریم.علی‌حسنی     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   23 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >