رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
خدمت‌رسانی به مناطق کم برخوردار لذتی وصف‌ناپذیر دارد/ گزارش تصویری

29 دی 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خدمت‌رسانی به مردم شیرین است اما خدمت‌رسانی به مناطق کم برخوردار لذتی وصف‌ناپذیر دارد.

دکتر سعید کشمیری در حاشیه برپایی بیمارستان تخصصی صحرایی در چاه مبارک عسلویه افزود: برپایی بیمارستان‌های صحرایی و ایجاد تیم‌های جهادی و بسیجی باهدف برطرف کردن مشکلات مردم این مناطق با امکانات بهتر و مثمرثمرتر است.
وی تصریح کرد: یکی از ضرورت‌ها برای موضوع آلودگی هوا در عسلویه، ایجاد ایستگاه سنجش آلایندگی هوای عسلویه است که با برنامه‌ریزی قبلی و اخذ مجوزهای لازم، به زودی راه‌اندازی خواهد شد و برای پیشگیری از آسیب جدی به مردم چاره‌اندیشی و با جدیت بیشتر پیگیری شود.
محرومیت‌زدایی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی است
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر نیز گفت: محرومیت‌زدایی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی است و بسیج باهدف خدمت‌رسانی و برطرف کردن محرومیت در مؤلفه‌های مختلف ازجمله سلامت و درمان تاکنون گام‌های اساسی برداشته است.
سردار علی رزمجو بیان کرد: هرچند امروز دشمن به دنبال تفرقه است اما با وحدت و اجرای چنین برنامه‌هایی می‌توان دشمن را مأیوس کرد.
وی افزود: امام (ره) استراتژی انقلاب اسلامی را بر مبنای رسیدگی به محرومان و توجه به مناطق محروم تعریف کرده و این استراتژی بعد از چهل سال هنوز محکم و پابرجاست.
سردار علی رزمجو اظهار داشت: با وجود همه تلاش‌ها و مجاهدت‌ها به دلیل عقب‌ماندگی عمیق قبل از انقلاب درزمینه خدمات عمومی باز هم محرومیت‌ها وجود دارد که باید با بسیج همگانی و حرکت جهادی آن‌ها را ریشه‌کن کرد.
بسیج جامعه پزشکی در نقاط مختلف کشور خدمات خوبی را ارائه می‌کند
نماینده مردم شهرستان‌های عسلویه، کنگان، جم و دیر در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت: بسیج جامعه پزشکی در نقاط مختلف کشور خدمات خوبی را ارائه می‌کند و امروز شاهد ارائه خدمات در عسلویه هستیم.
سکینه الماسی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته برای ارائه خدمات درمانی به مردم در شهرستان عسلویه بیان کرد: تقویت بخش سلامت را به عنوان یکی از اولویت‌های خود مدنظر داشته و پیگیری‌های بسیار زیادی در این زمینه‌داریم.
برپایی بیمارستان صحرایی در شهرستان عسلویه می‌تواند منشأ خیر برای مردم این منطقه باشد
نماینده مردم شهرستان‌های عسلویه، کنگان، جم و دیر در مجلس شورای اسلامی افزود: برپایی این بیمارستان صحرایی در شهرستان عسلویه می‌تواند منشأ خیر و برکت بسیار زیادی برای مردم این منطقه باشد.
رئیس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر نیز گفت: تلاش می‌شود تا در این بیمارستان صحرایی بیش‌ترین خدمات با بهترین کیفیت ارائه شود.
تلاش می‌شود بهترین خدمات درمانی و پزشکی به مردم ارائه شود
دکتر مراد علی فولادوند افزود: روستای چاه مبارک در جنوبی‌ترین نقطه استان بوشهر قرار دارد و تلاش می‌شود بهترین خدمات درمانی و پزشکی به مردم ارائه شود.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: بسیج جامعه پزشکی دارای ۲ رسالت است که یکی از آن‌ها ایجاد بیمارستان و درمانگاه‌های صحرایی و دیگری آموزش و پیشگیری از بروز بیماری‌هاست.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه نیز با تأکید بر اهمیت خدمت‌رسانی باکیفیت در این بیمارستان گفت: این بیمارستان با حضور متخصصین ازجمله متخصص اورولوژی، کلیه و مجاری ادرار، چشم، اطفال، زنان و زایمان، قلب، مغز و اعصاب، اعصاب و روان، ارتوپدی، داخلی، مشاور تغذیه، مشاور سلامت روان و همچنین خدمات ارزنده سونوگرافی، رادیولوژی، دندان‌پزشکی، آزمایشگاه و پزشک عمومی آماده خدمت‌رسانی به شهروندان محترم این شهرستان است.
جاسم زارعی اظهار کرد: این امر مهم با همدلی و همکاری تمامی سازمان‌ها و نهادهای استان و شهرستان امکان اجرایی شدن را به ارمغان آورد و امید است در ادوار آینده نیز شاهد برپایی این بیمارستان در نقاط دیگر شهرستان باشیم.
بیمارستان تخصصی صحرایی به همت بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در روستای چاه مبارک عسلویه برپا شد.

انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بیمارستان.صحرایی     دکتر.سعید.کشمیری     سردار.علی.رزمجو     سکینه.الماسی     دکتر.مرادعلی.فولادوند     جاسم.زارعی    
شهرستان.عسلویه     چاه.مبارک        

تاریخ بروز رسانی:   29 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >