برپایی کارگاه معرفت افزایی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

9 بهمن 1397
دبیر هم‌اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: کارگاه معرفت افزایی اساتید با موضوع ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی و غرب‌شناسی هم‌زمان با سراسر کشور در بوشهر برگزار می‌شود.

دکتر مرادعلی فولادوند در آیین افتتاحیه طرح معرفت افزایی اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: این کارگاه سه‌روزه با توجه به جایگاه ویژه اساتید و نقش آنان در ترویج فرهنگ و اشاعه فرهنگ اسلامی-ایرانی به‌منظور ارتقاء بینش دینی اساتید و آشنایی با مبانی غرب‌شناسی در پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار می‌شود.
دکتر فولادوند با تأکید بر حضور فعال و پویای اساتید در این کارگاه افزود: محور آموزشی این دوره با عناوین سبک زندگی ایرانی-اسلامی و غرب‌شناسی است.
وی عنوان داشت: بحث و تبادل‌نظر اساتید و نخبگان دانشگاه در طول برپایی این کارگاه درباره مسائل و موضوعات مختلف معرفتی تأثیرات بسزایی دارد.
کارگاه سه‌روزه معرفت افزایی اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از ۸ تا ۱۰ بهمن‌ماه با حضور دکتر محمد رجبی نویسنده، پژوهشگر و مدرس غرب‌شناسی و حجت‌الاسلام سید محمد میر هاشمی، مدرس سبک زندگی به همت دبیرخانه هم‌اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن اجتماعات پردیس برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ط.ت-۲۰۵۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
افتتاحیه     دکتر.مرادعلی.فولادوند        

تاریخ بروز رسانی:   9 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >