دبیر هم‌اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه‌های استان بوشهر خبر داد:
سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت توسط اساتید دانشگاه‌های استان نقد و بررسی شد/ گزارش تصویری

11 اسفند 1397
دبیر هم‌اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه‌های استان بوشهر از نقد و بررسی سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت توسط اساتید دانشگاه‌های استان خبر داد.

دکتر مرادعلی فولادوند در این خصوص گفت: نشست تخصصی هم اندیشی اساتید دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر جهت نقد و بررسی و ارائه نکته نظرات اصلاحی در مورد الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، با حضور تعدادی از اساتید دانشگاه‌های استان برگزار شد.
وی تصریح کرد: در این خصوص اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی، خلیج فارس، آزاد اسلامی، پیام نور و فرهنگیان استان بوشهر اقدام به برپایی نشست هم اندیشی تخصصی کردند.
دبیر دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر افزود: هدف از برگزاری این نشست نقد و بررسی این سند و تدوین پیشنهادات تکمیلی و اصلاحی اساتید بوده است.
دکتر مرادعلی فولادوند بیان کرد: اساتید حاضر در نشست در ۵ کارگروه اقتصاد، فرهنگی و اجتماعی، صنعت نفت و گاز، کشاورزی و منابع طبیعی و سلامت سازماندهی شدند.
وی تصریح کرد: اعضای کارگروه‌های پنج‌گانه به بیان کلی نکته نظرات خود در مورد الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت پرداختند و مقرر شد اعضاء کارگروه‌ها ضمن مشورت و هم اندیشی با سایر اساتید صاحب نظر در هر حوزه کاری و مطالعاتی نکته نظرات آنها را تجمیع و تدوین کرده و در نشست آینده به صورت مکتوب ارائه دهند.

انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     دکتر.مرادعلی.فولادوند        

تاریخ بروز رسانی:   11 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >