رییس شبکه بهداشت و درمان دیر خبر داد:
فعالیت پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ و مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان دیّر در ایام نوروز

25 اسفند 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: در ایام تعطیلات نوروز مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ در شهرستان دیّر فعالند و خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌دهند.

احمد آخوندی در نشست سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت گفت: با تلاش همه همکاران در مجموعه شبکه بهداشت و درمان خوشبختانه طی سال جاری خدمات خوبی به مردم ارائه شد و شاخص سلامت جامعه ارتقا یافته است.
وی با اشاره به فعالیت مراکز بهداشتی درمانی در ایام تعطیلات نوروزی، افزود: مراکز خدمات جامع سلامت دیّر آیدان و بردخون و تمامی پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ در ایام تعطیلات نوروزی شبانه روزی آماده خدمت‌رسانی هستند.
وی اضافه کرد: به منظور ارائه خدمات مطلوب و سهولت دسترسی به خدمات اورژانسی برای مسافران نوروزی، علاوه بر ۵ پایگاه اورژانس ۱۱۵ در مناطق دیّر، دوراهک، آبدان، بردخون و دروداحمد، یک پایگاه اورژانس ۱۱۵ با یک دستگاه آمبولانس و نیروی انسانی مجرب نیز در محل پارک ساحلی بندر دیّر در ایام نوروز مستقر خواهد شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر افزود: مراکز خدمات جامع سلامت بردستان و دوراهک، خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های سلامت نیز در روزهای غیر تعطیل در ایام نوروز فعالند و خدمات لازم به شهروندان و مسافرین ارائه می‌دهند.
آخوندی با تاکید بر سلامت مسافرین نوروزی گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با برنامه‌ریزی دقیق همواره سعی داشته است سطح بهداشت و آگاهی مردم را بالا ببرد، که خوشبختانه با همکاری مردم در این امر موفقیت‌های خوبی حاصل شده است.
وی افزود: باتوجه به اینکه سفرها در طول ایام نوروز افزایش می‌یابد توجه به سلامت و بهداشت اماکن عمومی در ایام نوروز جز الزامات تلقی می‌شود.
وی تصریح کرد: به منظور جدیت بیشتر و افزایش نظارت‌ها بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی ۶ تیم نظارتی بهداشت محیط در شهرستان دیّر فعالند.

انتهای پیام/ ح.ن- ۳۰۵۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان.دیر     پایگاه.اورژانس.115     شهرستان.دیر     احمد.آخوندی     ایام.نوروز     خدمات.بهداشتی.درمانی    

تاریخ بروز رسانی:   25 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >