معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
مدیریت در مناطق کمتر توسعه یافته فراز و نشیبهای فراوانی دارد

1 فروردين 1398
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مراسم تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان گفت: مدیریت در شرایط فعلی و به خصوص در مناطق کمتر توسعه یافته، فراز و نشیب‌های فراوانی دارد و کمبودهایی نیز دیده می‌شود که این خود وظیفه و کار مدیر را دوچندان می‌کند.

دکتر جعفر زارعی‌زاده اضافه کرد: بی‌شک اگر حمایتی از طرف مجموعه وجود نداشته باشد، مدیر نمی‌تواند یک مدیر موفق باشد حتی اگر تجربه و پشتکار داشته باشد؛ در کنار مدیر حتما یک تیم اجرایی و کارشناسی فعال را می‌طلبد که من این تلاش را در شهرستان دشتستان می‌بینم.
وی ابراز امیدواری کرد: با حسن نیت و تجربه بسیار خوبی که از دکتر شکیب آزاد داریم، بتوانیم یک حرکت رو به جلو با سرعت بیشتری داشته باشیم و در این راه به رضایتمندی مردم که هدف اصلی ماست دست پیدا کنیم و به کمک آن بتوانیم وظایف خود را هر چه بهتر انجام بدهیم.
رییس شبکه بهداشت و‌ درمان شهرستان دشتستان، ماریا خویش‌دوست گفت: ما در سال‌های اخیر شاهد موفقیت‌های خیلی خوبی بوده ایم و همه مجموعه بیمارستان در سال نود و هفت تلاش‌های بسیاری داشتند تا ما بتوانیم به نتیجه مطلوبی در امر خدمات رسانی برسیم.
طرح تحول نظام سلامت پیشرفت‌های خوبی در جهت رضایتمندی و‌خدمت‌رسانی داشته است
سرپرست جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان گفت: همه می‌دانیم که مسایل و مشکلات همیشه وجود داشته‌اند و مدیریت آن نیز ساده نیست؛ امید است که بتوانیم با تمام توان و هر چه بهتر خدمت‌رسانی کنیم.
دکتر نادر شکیب‌آزد اضافه کرد: مشکلات با همراهی و ‌همکاری شما پزشکان، متخصصین و پرسنل بیمارستان قابل رفع است و من نیازمند همکاری و ‌حمایت شما هستم.
در این مراسم که با حضور معاون درمان دانشگاه، رییس اداره نظارت بر درمان استان، رییس شبکه بهداشت و‌ درمان شهرستان دشتستان، رییس آموزش و ‌پرورش شهرستان و رییس شورای شهر در سالن اجتماعات بیمارستان شهید گنجی برازجان برگزار شد، از زحمات دکتر عبدالرسول ملاح‌زاده تقدیر شد و دکتر نادر شکیب‌آزاد به عنوان سرپرست جدید بیمارستان منصوب شد.
انتهای پیام / س.م – 1021

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بیمارستان.شهید.گنجی.برازجان     شهرستان.دشتستان     سرپرست.جدید     دکتر.عبدالرسول.ملاح.زاده     دکتر.نادر.شکیب.آزاد     معاون.درمان    
دکتر.جعفر.زارعی.زاده     شبکه.بهداشت.درمان.دشتستان     ماریا.خویش.دوست    

تاریخ بروز رسانی:   1 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >