رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای به صورت مستمر از کمپ مسافران نوروزی بازدید می‌کنند

11 فروردين 1398
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت شهرستان بوشهر از روزهای پایانی اسفندماه سال ۹۷ تاکنون از محل اسکان مسافران نوروزی بازدید می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی در بازدید کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت شهرستان بوشهر به همراه اعضاء شورای اسلامی و شهردار بوشهر از محل اسکان مسافران نوروزی عنوان داشت: در اجرای طرح سلامت نوروزی کارشناسان بهداشت محیط این مرکز به صورت مستمر از روزهای پایانی اسفندماه سال ۹۷ تاکنون از محل اسکان مسافران نوروزی بازدید کرده است.
وی تصریح کرد: کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در این بازدیدها نسبت به انجام کلرسنجی و نمونه‌برداری از آب شرب موجود در پارک‌ها و همچنین بازرسی از سرویس‌های بهداشتی و نکات ایمنی در پارک‌ها اقدام می‌کنند.
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر بیان داشت: نواقص بهداشتی مشاهده‌شده در این بازدید در ستاد تسهیلات سفر شهرستان مطرح و در گزارشی نیز به شهرداری و شورای اسلامی شهر اعلام‌شده است.
وی گفت: در اجرای این طرح بازرسی از کلیه اماکن عمومی ازجمله پارک‌ها، مساجد و مدارس محل اسکان مسافران روزانه در قالب ۲ اکیپ ۵ نفره صورت گرفته و نواقص بهداشتی جهت رفع به مراجع مربوطه اعلام می‌شود.
 این مقام مسئول ابراز داشت: مرکز بهداشت شهرستان بوشهر با همکاری شهرداری بندر بوشهر نسبت به تعبیه تابلو آب غیرقابل‌شرب در کنار کلیه شیرهای آبیاری فضای سبز پارک‌ها اقدام کرده است.


انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 


کلمات کلیدی:
کمپ.مسافران.نوروزی     شهرستان.بوشهر     بهداشت.محیط     حسن.فخرایی    

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >