با پیگیری شبکه بهداشت و درمان تنگستان صورت گرفت:
معضل دفع غیربهداشتی پسماند در مرکز این شهرستان برطرف می‌شود

31 فروردين 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: یکی از دغدغه‌های شبکه بهداشت و درمان تنگستان دفع غیربهداشتی پسماند در مرکز شهرستان بود که با پیگیری‌های انجام‌شده این موضوع مرتفع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مهندس عادل مقدس اظهار داشت: محل دفع فعلی پسماند مرکز شهرستان تنگستان دارای مشکلات عدیده‌ای است که همین امر موجب شد تا این موضوع در شورای سلامت شهرستان تنگستان مطرح و به عنوان یکی از مصوبات این شورا پیگیری شود.
وی افزود: محل فعلی دفع پسماند شهر اهرم دارای مشکلاتی همچون محصور نبودن محل دفع زباله ،  عدم دفع بهداشتی و استاندارد ، عدم رعایت فاصله استاندارد با منازل مسکونی و اماکن تفریحی ، عدم پوشش روزانه زباله با خاک پوششی جهت جلوگیری از بو ، نفوذ آب و تکثیر ناقلین و مشکلاتی از این قبیل است .
مقدس تصریح کرد: با همکاری و همراهی ادارات و سازمان‌های هم سو با این موضوع و با مدنظر قرار گرفتن تمامی شرایط زیست‌محیطی و بهداشتی، محل جدید برای دفع پسماندهای شهر اهرم تعیین و به‌زودی با ایجاد زیرساخت‌های لازم این موضوع اجرایی خواهد شد .
در بازدید از محل جدید دفع پسماند شهری در مرکز شهرستان تنگستان، فرماندار و معاون عمرانی فرماندار تنگستان، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، محیط‌زیست، شهردار اهرم، آب منطقه‌ای و منابع طبیعی حضور داشتند .

انتهای پیام/ ن.ا 3010

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
دفع.غیربهداشتی.پسماند     شهرستان.تنگستان     شبکه.بهداشت.درمان.تنگستان     عادل.مقدس    

تاریخ بروز رسانی:   31 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >