آیین تکریم و معارفه رییس ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد/ گزارش تصویری

21 ارديبهشت 1398
آیین تکریم و معارفه رییس ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر و قائم‌مقام رئیس دانشگاه برگزار و دکتر حسین قائدی به عنوان مسئول جدید ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی شد.

قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین گفت: باید در زمینه توانمندسازی فرزندان شاهد و ایثارگر به عنوان افراد کارآفرین و سربلند برای نظام اسلامی سرمایه‌گذاری و تلاش شود.
دکتر حسین دارابی افزود: بزرگ‌ترین خدمتی که باید برای فرزندان عزیز شاهد و ایثارگر انجام شود در حوزه آموزش و فرهنگ است که زیرساخت بحث توانمندسازی آنان است.
وی بابیان اینکه خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به فرزندان شاهد و ارائه خدمات به آنان تکلیفی الهی است تصریح کرد: فرزندان شهدا و ایثارگران باید به عنوان الگوی فرهنگی و علمی در جامعه بدرخشند و همانند پدران خود بزرگ‌ترین خدمت به جامعه ارائه کنند.
وی بیان کرد: باید در زمینه‌های علم و تحصیل، پژوهش و بالندگی‌های علمی سرمایه‌گذاری‌های مناسبی برای تمامی دانشجویان به ویژه شاهد و ایثارگر صورت گیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر نیز گفت: اهمیت توجه ویژه به وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر، از انتظارات نظام، خصوصاً مقام معظم رهبری است.
حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری بابیان اینکه دانشجویان شاهد و ایثارگر باید از لحاظ درسی و اخلاق الگو باشند افزود: دانشجویان شاهد و ایثارگر باید در دوران تحصیل خود به لحاظ درسی و اخلاقی در دانشگاه از دیگر هم نوعان خود برتر باشند چراکه این آینده‌سازان، یادگاران کسانی هستند که برای حفظ سنگرهای علم و دانش از جان خود گذشتند تا گزندی به این مرزوبوم نرسد.
وی تصریح کرد: تعهد بیشتر این عزیزان به نظام و آرمان‌های انقلاب باعث شده مسئولین توجه ویژه و خاصی به وضعیت تحصیلی آنان در دانشگاه‌ها و سایر عرصه‌های اجتماع داشته باشند.
در این آیین از زحمات مهندس عبدالمجید تمجیدی در طول دوری مسئولیت خود تشکر و قدردانی شد و دکتر حسین قائدی به عنوان مسئول جدید ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی شد.


انتهای پیام/ کد خبر- کد

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     دکتر.حسین.دارابی     حجت‌الاسلام.ابراهیم.تشکری     مهندس.عبدالمجید.تمجیدی     دکتر.حسین.قائدی    

تاریخ بروز رسانی:   21 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >