مرکز خدمات جامع سلامت پهلوان کشی تنگستان در هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید

7 امرداد 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: در راستای خدمت‌رسانی بهتر و با کیفیت بیشتر به مردم مرکز خدمات جامع سلامت پهلوان کشی تنگستان در هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مهندس عادل مقدس اظهار داشت: پروژه ساخت مرکز خدمات جامع سلامت پهلوانکشی در سال ۹۷ بر اساس تفاهم‌نامه فرمانداری تنگستان و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آغاز و در کمتر از یک سال، با زیربنای ۳۲۰ مترمربع به پایان رسیده است.
وی تصریح کرد: محیط‌های فیزیکی نقش بسزایی در نحوه ارائه خدمات به مردم را دارا هستند که در همین راستا مرکز خدمات جامع سلامت پهلوانکشی تنگستان با اعتبار هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید.
مهندس عادل مقدس با تأکید بر اینکه امروزه نیاز حوزه بهداشت و درمان، توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در تمامی مناطق است افزود: همواره تلاش‌های دولت برای برقراری عدالت در سلامت جهت برخورداری همه مردم از این امکانات بوده است.
وی توجه به زیرساخت‌های سلامت را موضوع مهمی عنوان کرد و گفت: بهره‌برداری از مرکز خدمات جامع سلامت پهلوانکشی تنگستان گستره خدمات بهداشتی و درمانی بیشتری را برای مردم آن منطقه فراهم کند.
رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان خاطرنشان کرد: در مرکز خدمات جامع سلامت پهلوان کشی تنگستان با حضور پزشکان، ماماها، بهیاران، مراقب ناظر، و کارشناس بهداشت محیط، خدمات حوزه درمان، بهداشت خانواده، بهداشت محیط و خدمات آزمایشگاهی ارائه می‌شود.

انتهای پیام/ن.ا ۳۰۱۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
هفته.دولت     شبکه.بهداشت.درمان.تنگستان     مرکز.خدمات.جامع.سلامت     پهلوان.کشی.شهرستان.تنگستان     عادل.مقدس    

تاریخ بروز رسانی:   7 امرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >