رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
باید احترام به ایثارگران، جانبازان و آزادگان به فرهنگ‌سازمانی تبدیل شود/ هویت ما در گرو فرهنگ شهدا و آزادگان سرافراز است/ گزارش تصویری

27 امرداد 1398
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: باید فرهنگ احترام به ایثارگران، جانبازان و آزادگان را ترویج داده و به فرهنگ‌سازمانی تبدیل شود.

دکتر سعید کشمیری در آیین تجلیل از آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تبریک اعیاد بزرگ قربان و غدیر و گرامیداشت سالروز عزتمندانه آزادگان به میهن اظهار داشت: اقتدار، شکوه و عزت ایران اسلامی به برکت خون شهدا و از خود گذشتگی ایثارگران، جانبازان و آزادگان است، ما هر چه داریم از مرارت‌ها و صبوری‌های آزادگان است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: ما مدیون آزادگان هستیم چون که بهترین روزهای زندگی‌شان در سخت‌ترین شرایط و اسارت بوده‌اند، لحظاتی که وصفش نیز دردناک و سخت است.
وی تصریح کرد: صبر، استقامت و بصیرت خانواده معظم آزادگان و ایثارگران نیز ستودنی است، خانواده معظم آزادگان کاری بسیار بزرگ و ارزشمند انجام دادند و بخش عظیمی از کار بزرگی که آزادگان انجام دادند بر دوش خانواده‌هایشان بوده است که با تحمل، صبر و پایداری در این آزمون سربلند بیرون آمدند.
 وی بابیان اینکه شما آزادگان قهرمانان این مملکت هستید گفت: وظیفه مردم و مسئولین این است که ایثارگری شما را در حد توان خود قدر بدانند زیرا با صبر و استقامت شما آزادگان، شهدا و رزمندگان بود که ما در حال حاضر شاهد پیشرفت‌های کشورمان در عرصه‌های مختلف هستیم.
هویت ما در گرو فرهنگ شهدا و آزادگان سرافراز است
دکتر کشمیری بابیان اینکه هویت ما در گرو فرهنگ شهدا و آزادگان سرافراز است افزود: در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بسیاری از همکارانمان از ایثارگران و یادگاران هشت سال دفاع مقدس هستند که افتخاری برای جامعه دانشگاهی محسوب می‌شوند.
 اشاعه فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس یکی از سیاست‌های اصلی دانشگاه است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: پاسداشت ارزش‌های دفاع مقدس و افتخاراتی که در طول این سال‌ها کسب‌شده از سیاست‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است و اشاعه این فرهنگ اصیل را ازجمله وظایف خود می‌دانیم.
مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان، گفت: مقاومت، پایداری و صبر آزادگان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس در مقابل شکنجه‌های دشمنان ستودنی است.
 مهدی مرکبی بابیان اینکه وجود آزادگان و خانواده آنان برای ما یک افتخار است که باید قدر آن‌ها را بدانیم اظهار داشت: آزادگان از سرمایه‌های نظام اسلامی و این انقلاب هستند و تجلیل و تقدیر از این عزیزان از افتخارات ما است.
در این آیین آزادگان به بیان خاطرات و شرح پاره‌ای از مشکلاتشان پرداختند و در پایان این مراسم از آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تجلیل شد.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
آزادگان     رزمندگان     دکتر.سعید.کشمیری     مهدی.مرکبی        

تاریخ بروز رسانی:   27 امرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >