ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جوار بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) برگزار شد

10 شهريور 1398
طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملکوتی امام مهربانی‌ها حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) برگزار شد.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در آیین افتتاحیه این مراسم گفت: در اسلام و در سیره پیامبر (ص) و اهل‌بیت ضرورت کسب علم یک امر قطعی است تا آنجا که می‌بینیم پیامبر اکرم (ص) وقتی با دو گروه مواجه می‌شوند که یک گروه مشغول عبادت بوده و گروه دیگر مشغول گفتگوی علمی؛ هر دو گروه را تأیید کردند اما فرمودند من برای علم و ترویج علم مبعوث به رسالت شده‌ام.
حجت‌الاسلام و المسلمین سید عبدالجلیل حسینی ضمن بیان خیرمقدم و تشکر از حضور فعال و پرنشاط اساتید دانشگاه و همکاری مجموعه هیأت رییسه و مسئول دفتر نهاد رهبری در تشکیل این ضیافت افزود: طرح ضیافت اندیشه اساتید کاری درخور تحسین است زیرا موجب می‌شود اساتید با شرکت در این جلسات مؤمنانه و عالمانه، ابتدا خود را رشد داده و در سال تحصیلی بتوانند دیگران به ویژه دانشجویان را رشد دهند.
دبیر هم‌اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن تقدیر از دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به خاطر حمایت‌ها و تشویق‌های وی جهت برگزاری این طرح از حمایت‌ها و پیگیری‌های حجت‌الاسلام و المسلمین عباس دشتی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر نیز تقدیر و تشکر کرد.
دکتر مراد علی فولادوند سپس به بیان اهداف، مدت و چگونگی برگزاری این طرح پرداخت و از حضور اساتید و خانواده‌های محترم آنان در مشهد مقدس و شرکت در این طرح قدردانی کرد.
طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور بیش از ۷۰ نفر از اساتید و خانواده‌های آنان در مشهد مقدس برگزار شد.
 این طرح به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و دفتر هم‌اندیشی اساتید از یکم تا ششم شهریورماه ر مشهد مقدس برگزار شد.
دوره دانش افزایی اساتید با عنوان تعلیم و تربیت اسلامی با حضور دکتر غفاری عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
ضیافت.اندیشه     دفتار.نهاد     حجت‌الاسلام‌والمسلمین.سیدعبدالجلیل.حسینی     دکتر.مرادعلی.فولادوند    

تاریخ بروز رسانی:   10 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >