پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

30 شهريور 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای هشت سال جنگ تحمیلی آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

وی در پیام خود چنین آورده است:
"إِنَّا فَتَحْنَا لَک فَتْحًا مُبِینًا
درخت تنومند انقلاب شکوهمند اسلامی که با خون پاک هزاران شهید و جانبازی‌های زنان و مردان آزاده این سرزمین آبیاری و امروزه الگویی تمام‌عیار برای آزادیخواهان منطقه و جهان تبدیل‌شده و چشم امید ملت‌های مظلوم و ستمدیده به این خطه دلاور خیز دوخته‌شده، بی‌شک مدیون ایثارگری‌های عزیزانی است که در طول هشت سال دفاع مقدس از تمام هستی خود گذشتند و جانانه از این مرزوبوم دفاع کردند.
تاریخ به‌خوبی گواهی خواهد داد که رزمندگان و ایثارگران این سرزمین با رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌ها و با پیروی و الگوپذیری از نهضت سرخ عاشورا اجازه ندادند حتی یک وجب از این خاک مقدس زیر یوغ استعمارگران و غاصبان و دشمنان تادندان‌مسلح بماند.
سی و یکم شهریورماه یادآور پایداری، استقامت، فداکاری و رشادت‌های شهیدان، جانبازان و ایثارگران و نماد اتحاد و همدلی همه ملت بزرگ ایران عزیز اسلامی برای مقابله با دشمنان است و این واقعه مهم تا همیشهٔ تاریخ به عنوان حماسه‌ای ماندگار ثبت خواهد ماند و بر تارک ایران اسلامی خواهد درخشید.
این‌جانب ضمن تبریک و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، امیدوارم با عنایات ویژه حضرت ولی‌عصر (عج) و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، عزت و سربلندی و توسعه همه‌جانبه ایران اسلامی محقق شود و از خداوند بزرگ توفیق پاسداشت ارزش‌ها و حفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی و پاسداری از راه پرافتخار شهدا، ایثارگران و آزادگان سرافراز را خواهانم.

دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر "

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     هفته.دفاع.مقدس     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   30 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >