برگزیدگان مسابقه کتاب‌خوانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر شدند/ گزارش تصویری

22 آبان 1398
با حضور مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از برگزیدگان مسابقه کتاب‌خوانی هفته دفاع مقدس دانشگاه تقدیر شد.

دکتر حسین دارابی در این آیین گفت: برگزاری پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نقطه عطفی بود که نتایج مثبت زیادی را برای دانشگاه به ارمغان آورد.
وی تصریح کرد: یکی از اتفاقات بسیار تأثیرگذاری که به وقوع پیوست نگارش کتاب کبوتران حریم سلامت بود که در کنگره توانستیم از این کتاب رونمایی کرده و یکی از نتایج مثبت کنگره برگزاری مسابقه فرهنگی کتاب‌خوانی بوده است.
مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: برگزاری پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت برای کل کشور مثال‌زدنی شده که نشان از تلاش همه همکارانی است که با تمام وجود برای رسیدن به این مهم تلاش کرده‌اند.
یکی از رسالت‌های مهم دانشگاه ایجاد فرهنگ شهادت است
دکتر دارابی با اشاره به اینکه تمامی موفقیت‌ها را از وجود شهدا داریم افزود: یکی از رسالت‌های مهم ما در دانشگاه ایجاد فرهنگ شهادت، ایثار و توسعه و نشر این فرهنگ در دانشگاهیان، دانشجویان و جامعه است.
وی اظهار داشت: پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت بسیار موفق و با ستون‌های بسیار محکم و بنیادی برگزار شد و فرصتی را فراهم آورد تا بتوانیم برنامه‌هایی که در آن راستا وجود دارد را با تلاش مضاعف و بیش از پیش توسعه دهیم.
مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: وقتی تلاشی صورت گرفته و کنگره یا همایشی برگزار می‌شود نباید به همان مرحله ختم شده و باید هدفی که در این زمینه داشته‌ایم را ادامه دهیم که می‌توان از برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی دفاع مقدس به عنوان یک نمونه ارزشمند از این کار نام برد.
دکتر دارابی یادآور شد: استقبال بسیار خوبی از مسابقه کتاب‌خوانی توسط کارکنان دانشگاه انجام‌شده و جا دارد به همه همکارانی که در این مسابقه شرکت کرده و همچنین برگزیدگان این مسابقه فرهنگی تبریک بگوییم.
آیین تقدیر از برگزیدگان مسابقه فرهنگی کتاب‌خوانی به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور دکتر حسین دارابی مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سید مجید حسینی مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه، ماهرخ موقر مدیر داخلی حوزه ریاست دانشگاه و برگزیدگان این مسابقه در سالن ابن‌سینا برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ف 1024

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
تقدیر     مسابقه.کتاب‌خوانی     هفته.دفاع.مقدس     دکتر.حسین.دارابی        

تاریخ بروز رسانی:   22 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >