رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر:
درمانگاه صحرایی در شهرستان کنگان برپا شد/ گزارش تصویری

25 آبان 1398
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: درمانگاه صحرایی در روستای پرک شهرستان کنگان برپا شد.

دکتر مراد علی فولادوند در مورد چگونگی کار درمانگاه صحرایی در روستای پرک کنگان اظهار داشت: به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر و بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی درمانگاه صحرایی در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ آبان ماه در روستای پرک از توابع شهرستان کنگان برپاشده است.
وی اضافه کرد: در این درمانگاه خدمات پزشکی شامل ویزیت پزشکان عمومی و متخصصین داخلی، زنان ،ارتوپدی، خدمات دندان‌پزشکی و همچنین مشاوره تغذیه و روانشناسی، تزریقات، پانسمان ، رادیولوژی و تأمین دارو به صورت رایگان به مراجعین ارائه می‌شود.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر بیان کرد: این درمانگاه در مدت این دو روز به بیش از هزار و ۲۰۰ نفر خدمات مختلف پزشکی و دندان‌پزشکی ارائه کرد.
دکتر فولادوند افزود: بسیج جامعه پزشکی استان در راستای خدمت‌رسانی جهادی به هم استانی‌های عزیز که ساکن مناطق کمتر برخوردار هستند در طول سال با برپایی بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های صحرایی و اعزام تیم‌های پزشکی خدمات پزشکی و دندان‌پزشکی را به صورت کاملاً رایگان ارائه می‌کند.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر تأکید کرد: ارجاع بیماران نیازمند به مراکز تخصصی و پیگیری درمان آن‌ها نیز از جمله اقداماتی است که بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر به آن مبادرت می‌کند.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
بیمارستان.صحرایی     بسیج.جامعه.پزشکی     دکتر.مرادعلی.فولادوند     شهرستان.کنگان     روستای.پرک    

تاریخ بروز رسانی:   25 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >