رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر:
درمانگاه صحرایی در روستای کره بند از توابع شهرستان بوشهر بر پا شد

9 آذر 1398
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: درمانگاه صحرایی در روستای کره بند از توابع شهرستان بوشهر بر پا شد.

دکتر مراد علی فولادوند در مورد چگونگی کار درمانگاه صحرایی روستای کره بند از توابع شهرستان بوشهر اظهار داشت: به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر درمانگاه صحرایی در روز پنجشنبه ۷ آذرماه در روستای کره بند از توابع شهرستان بوشهر بر پا شد.
وی تصریح کرد: در این درمانگاه خدمات پزشکی شامل ویزیت پزشکان عمومی و متخصصین داخلی، زنان و ارتوپدی، خدمات دندان‌پزشکی و همچنین مشاوره تغذیه و روانشناسی، تزریقات، پانسمان و جراحی سرپایی (ختنه) و تأمین دارو به صورت رایگان به مراجعین ارائه شد.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر بیان کرد: در این درمانگاه به بیش از ۷۰۰ نفر خدمات مختلف پزشکی و دندان‌پزشکی ارائه شد.
دکتر فولادوند افزود: بسیج جامعه پزشکی استان در راستای خدمت‌رسانی جهادی به هم استانی‌های عزیز که ساکن مناطق کمتر برخوردار هستند در طول سال با برپایی بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های صحرایی و اعزام تیم‌های پزشکی خدمات پزشکی و دندان‌پزشکی را به صورت کاملاً رایگان ارائه می‌کند.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر تأکید کرد: ارجاع بیماران نیازمند به مراکز تخصصی و پیگیری درمان آن‌ها نیز از جمله اقداماتی است که بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر به آن مبادرت می‌کند.

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
درمانگاه.صحرایی     بسیج.جامعه.پزشکی     دکتر.مرادعلی.فولادوند     روستای.کره‌بند    

تاریخ بروز رسانی:   9 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >