رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
باید بستر فعالیت بیشتر خیرین در حوزه سلامت استان بوشهر فراهم شود/ گزارش تصویری

23 دی 1398
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: باید بستر فعالیت بیشتر خیرین در حوزه سلامت استان بوشهر فراهم شود.

دکتر سعید کشمیری در نشست با فرماندار و خیرین حوزه سلامت شهرستان دیلم اظهار داشت: خیرین سلامت همواره در راستای ارتقا سلامت شهرستان دیلم بازوان توانمند مدیران عرصه سلامت بودند و اقدام خداپسندانه این عزیزان در این عرصه راه گشای مشکلات حوزه سلامت در شهرستان است.
وی با بیان اینکه خیرین حوزه سلامت معامله‌ای پرسود را باخدای خود انجام می‌دهند، افزود: حوزه سلامت به عنوان یکی از شاخصه‌های اصلی امر توسعه است و خیرین سلامت ما نقش تأثیرگذار و مهم در تأمین و ارتقای سطح سلامت در جامعه دارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: روحیه خیر روحیه بزرگی است و شما خیرین درواقع ایثار می‌کنید و من به عنوان مسئول حوزه سلامت استان دستان شما خیرین را می‌بوسم.
دکتر کشمیری افزود: برخی از پروژه‌های بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) دیلم منوط به برق شده است که در همین راستا مسئولین شهرستان برای حل مشکلات برق این بیمارستان همچون گذشته همکاری داشته باشند و دانشگاه نیز تمامی کارهایی که بر عهده دارد را با تمام توان انجام خواهد داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه افراد خیر زیادی در شهرستان دیلم هستند خاطرنشان کرد: باید بستر فعالیت بیشتر خیرین شهرستان دیلم در حوزه سلامت استان بوشهر فراهم شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار شهرستان دیلم، معاون توسعه مدیریت و منابع و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاونین فرماندار دیلم، مدیران ستادی دانشگاه،خیرین و مسئولین شهرستانی بهداشت و درمان از بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) شهرستان دیلم بازدید کردند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر وضعیت موجود را بررسی و دستورات لازم را برای رفع کمبودها صادر کرد.

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
نشست     فرماندار     خیرین.سلامت     دکتر.سعید.کشمیری     شهرستان.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   24 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >