رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
عدم وابستگی کشور به بیگانگان از برکت خون شهدا است/ گزارش تصویری

21 بهمن 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: عدم وابستگی کشور به بیگانگان و استقلال ایران از برکت خون شهدا و فداکاری جانبازان، رزمندگان و ایثارگران است.

دکتر سعید کشمیری در دیدار با خانواده شهید ابوتراب عاشوری افزود: همه ما خود را مدیون خون شهدای انقلاب و دفاع مقدس می‌دانیم زیرا ایثار و فداکاری آنان است که این نهضت را زنده نگه داشته است.
وی با اشاره به اینکه قدر این عدم وابستگی و استقلال را می‌دانیم تصریح کرد: مفید بودن خون شهیدان تسکینی بر دل خانواده‌های آنان بوده و افتخاری بسیار فراوان است که نام این عزیزان همواره در جامعه به نیکی یاد می‌شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: امید است بتوانیم قدردان فداکاری‌های شهدا باشیم زیرا آنان از جان خود گذشتند تا مردم کشورشان در آرامش زندگی کنند.
مسئول امور فرهنگی حوزه مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: این استان همواره و در تمامی طول تاریخ شهدای گرانقدری را تقدیم انقلاب کرده که نقش رهبری و مدیریت شهید ابوتراب عاشوری در استان بوشهر بسیار چشم‌گیر و مشخص است.
حجت‌‌الاسلام محمود عبدالهی افزود: شهید ابوتراب عاشوری از شهدای گرانقدر استان بوده و به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) این شهید بزرگوار از نعمت‌ها و برکاتی بوده که در استان بوشهر وجود داشته است.
وی اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نبوده و برای مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افتخار است که بتوانیم ضمن دیدار با خانواده‌های معظم شهدا یاد آنان را زنده نگه داشته و در این مسیر حرکت کنیم.
مسئول امور فرهنگی حوزه مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: ثمره خون شهید عاشوری و دیگر شهیدان است که موجب شده تا انقلاب شکوهمند اسلامی به چهل و یکمین سال عمر با برکت خود برسد.
در این دیدار دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه، دکتر حسین دارابی معاون اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه، دکتر مرادعلی فولادوند رییس بسیج جامعه پزشکی استان، مهدی مرکبی مشاور رییس دانشگاه در امور ایثارگران، دکتر فرامرز کشکولی رییس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه، حجت‌الاسلام سید عبدالجلیل حسینی معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، ماهرخ موقر مدیر داخلی دفتر ریاست، حجت‌الاسلام محمود عبدالهی مسئول امور فرهنگی حوزه مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه و جمعی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر حضور داشتند.
در پایان از فرزندان شهید با اهدا لوح تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/ م.ف1024

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI

 


کلمات کلیدی:
دیدار     دکتر.سعید.کشمیری     شهید.ابوتراب.عاشوری        

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >