رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
ورزش اثرگذارترین نیاز روحی ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا است

26 بهمن 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: ورزش اثرگذارترین نیاز روحی، روانی و جسمی ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا بوده و باید به ترویج و حمایت از آن پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان؛ مهندس عادل مقدس به عنوان یکی از اصلی‌ترین حامیان گردهمایی آموزشی و ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان در منطقه خاییز تنگستان افزود: از همراهی سایر ادارات و نهادها در برپایی این اردو برای بیماران خاص و پیوند اعضا قدردانی کرد.
وی تصریح کرد: حمایت از این قشر ورزشکار وظیفه همگانی بوده و باید نگاه ویژه‌ای به ورزشکاران این بخش داشت چرا که آنها فرزندان خاص جامعه هستند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان تصریح کرد: بیماران خاص و پیوند اعضا که در رشته‌های ورزشی فعالیت می‌کنند از ما و از تمام جامعه طلبی به‌حق دارند که باید برای ادای شایسته‌ آن تمام تلاش خود را به ‌کار گیریم.
مهندس مقدس با اشاره به نیاز این افراد به بالا بردن روحیه و اعتماد به نفس افزود: ورزش می‌تواند به‌عنوان درمانی مؤثر و عاملی پیشگیرانه به بیماران خاص و پیوند اعضا کمک شایانی کند.
گردهمایی آموزشی و ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان در منطقه گردشگردی خائیز تنگستان برگزار شد و شرکت کنندگان در رشته‌های دارت و پتانک به رقابت پرداختند.
انتهای پیام/ ن.ا 3010

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrIکلمات کلیدی:
بیماران.خاص     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   26 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >