امام جمعه شهرستان جم:
تلاش ایثارگران جبهه سلامت، کمتر از جلوه‌های دفاع مقدس نیست و باید برجسته شود

10 ارديبهشت 1399
امام جمعه شهرستان جم گفت: تلاش ایثارگران جبهه سلامت، کمتر از جلوه‌های دفاع مقدس نیست و باید این تلاش‌ها و زحمات کادر بهداشت و درمان برجسته و نمایان شود.

حجت‌الاسلام محمد محمدی در دیدار با مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم اظهار داشت: انسان‌ها زمانی قدر نعمت امنیت و سلامتی را می‌دانند که آن‌ها را از دست بدهند و با چالش روبرو شوند.
وی افزود: طبق پیش‌بینی‌های دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، شهرستان جم پتانسیل قرار گرفتن در بحران و نقطه قرمز کرونا را داشت که با تلاش و عملکرد مطلوب ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان، این اتفاق رخ نداد و کنترل شد.
حجت‌الاسلام محمدی اضافه کرد: عملکرد حوزه بهداشت و درمان در شهرستان جم قابل‌تقدیر است و آمار پایین مبتلایان در این شهرستان، نشان از آموزش و اقدامات پیشگیرانه به‌موقع این نهاد، در مقابله با ویروس کرونا بوده است.
امام جمعه شهرستان جم ابراز داشت: زحمات کادر درمان و بهداشت در جبهه سلامت کمتر از جلوه‌های ۸ سال دفاع مقدس نیست و باید رشادت‌ها و ایثار کادر بهداشت و درمان کشور به تصویر کشیده شود تا در آینده به نیکی از آن‌ها یاد شود.
وی بیان داشت: دین اسلام قرن‌ها بر رعایت نظافت فردی و شستن دست‌ها تأکید داشته است و این مهم در بحران اخیر کرونا، به جد توسط مردم انجام گرفت و اکنون رعایت بهداشت فردی به عنوان یک فرهنگ تبدیل‌شده است.
امام جمعه شهرستان جم خاطرنشان کرد: کرونا یک تهدید است که باید آن را تبدیل به فرصت بکنیم و توجه به مقوله بهداشت و رعایت آن در شرایط عادی و غیر بحران نیز، باید موردتوجه همگان قرار گیرد.
انتهای پیام/ا.پ ۳۰۲۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
دیدار     امام.جمعه     حجت‌الاسلام.محمد.محمدی     شهرستان.جم    

تاریخ بروز رسانی:   10 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >