فرماندار دشتستان:
شاخص‌های سلامت با تقویت زیرساخت‌های بهداشت و درمان ارتقا می‌یابد

23 تير 1399
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: شاخص‌های سلامت با تقویت زیرساخت‌های بهداشت و درمان ارتقا می‌یابد و نقش مؤثری در رضایت‌مندی مردم دارد.

مهندس فتح‌الله نوروزی در بازدید از پروژه کلینیک تخصصی ویژه برازجان اظهار کرد: با تکمیل و افتتاح این پروژه در آینده نزدیک، این مرکز می‌تواند به‌عنوان یک زیرساخت قوی در حوزه سلامت در ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم نقش مؤثری داشته باشد.
مهندس نوروزی با تأکید بر تکمیل و راه‌اندازی این پروژه اظهار کرد: قطعاً با حضور و استقرار پزشکان متخصص در راستای خدمت‌رسانی در حوزه سلامت تأثیرگذار است و  خدمات بسیار ارزنده‌ای برای مردم در پی خواهد داشت.
فرماندار شهرستان دشتستان تصریح کرد: کادر سلامت شهرستان دشتستان در بحران بیماری کرونا  همچون جهادگران هشت سال  دفاع مقدس در کنار مردم در کنترل و پیشگیری این بیماری تلاش و مجاهدت نموده‌اند و خدمات آن‌ها قابل تقدیر است .
مهندس فتح‌الله نوروزی بیان کرد: پروژه کلینیک تخصصی ویژه برازجان با مساحت 2200 مترمربع در سه طبقه و اعتبار بالغ بر 10 میلیارد تومان از اعتبارات ملی و استانی در حال ساخت است که با تخصیص اعتبارات باقی‌مانده ، امیدواریم در آینده‌ای نزدیک شاهد افتتاح و خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان دشتستان باشیم.
در  بازدید از روند پیشرفت پروژه، فرماندار، معاون عمرانی فرمانداری، مسئول دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان و رییس امور عمومی ستاد شهرستان حضور داشتند.
انتهای پیام/ س.غ - 3030
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
فرماندار.دشتستان     کلینیک.تخصصی.ویژه.برازجان     فتح.الله.نوروزی        

تاریخ بروز رسانی:   23 تير 1399

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >