رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
حمایت و حفاظت از کارکنان حوزه سلامت خط قرمز ما است

3 شهريور 1399
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: حمایت و حفاظت از کارکنان حوزه سلامت خط قرمز ما است.

دکتر سعید کشمیری در نشست با شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پارس اظهار داشت: شورای راهبردی و شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در بحران کرونا ما را تنها نگذاشتند و با حمایت خود خط قرمز ما که کارکنان حوزه سلامت هستند را یاری کردند.
وی اضافه کرد: با دریافت کمک‌های شورای راهبردی بسیاری از تجهیزات مورد نیاز خریداری و در حال استفاده مدافعان سلامت در جهت خدمت‌رسانی به مردم است.
دکتر کشمیری ضمن تبریک روز پزشک اظهار داشت: پزشکان و کادر درمان انسان‌های از جان گذشته‌ای هستند که علی‌رغم همه مشکلات موجود بدون منت خدمات خود را ارائه نموده‌اند؛ و وظیفه ما را در حمایت از این عزیزان سنگین‌تر کرده است.
دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر تاب آوری را رمز عبور از بحران کرونا عنوان کرد و تصریح کرد: خانواده‌ها بعد از طولانی شدن روند بیماری دچار آسیب‌های روحی زیادی شده‌اند و باید در زمینه بهداشت روان تلاش کنیم تا این اثرات ماندگار نشود.
نماینده شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پارس از کمک ۱۴ شرکت پتروشیمی به حوزه سلامت خبر داد و اظهار داشت: با حمایت مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی حاضر در منطقه مبلغی بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی در جهت حمایت از مدافعان سلامت پرداخت گردید.
مهندس غفاری افزود: ۱۶۰ قلم کالا به ارزش تقریبی ۲۶۰ میلیارد ریال خریداری و در بخش‌های مختلف در راستای سلامت به کار گرفته و بخشی در اختیار حوزه سلامت قرار داده شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، جلسه تقدیر از حمایت‌های شورای راهبردی و شرکت‌های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پارس با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، روسای شبکه‌های بهداشت شهرستان‌های عسلویه، جم، دیر و کنگان، رئیس بیمارستان امام خمینی کنگان، نماینده رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت استان، نمایندگان شرکت‌های پتروشیمی منطقه ویژه پارس و جمعی از پزشکان منتخب حوزه سلامت شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در سالن اجتماعات شرکت پتروشیمی پارس برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ک- ۳۰۹۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
نشست     شورای.راهبردی     دکتر.سعید.کشمیری     مهندس.غفاری     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   3 شهريور 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >