معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:
کلینیک تخصصی بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان به زودی راه‌اندازی می‌شود

15 شهريور 1399
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از راه‌اندازی کلینیک تخصصی بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان با اضافه شدن پزشکان متخصص جدید در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان، دکتر جعفر زارعی زاده در حاشیه بازدید از این بیمارستان اظهار داشت: با توجه به وضعیت موقعیت جغرافیایی ویژه بیمارستان شهید گنجی برازجان در سطح استان و با توجه به اینکه به عنوان بیمارستان ریفرال و از مراکز تروما خیز در استان بوشهر محسوب می‌شود قطعاً بایستی نگاه ویژه‌ای به بیمارستان شود.
وی افزود: در بحث تجهیزات سرمایه‌ای و تجهیزات پزشکی مصرفی و همچنین بحث نیروهای تخصصی تا جایی که امکان دارد کمک شده تا بتوانیم روند درمان در سطح شهرستان دشتستان را سرعت بدهیم.
دکتر زارعی زاده برگزاری جلسات و بازدیدهای انجام‌شده توسط مسئولین بیمارستان به همراه مدیران ارشد معاونت درمان را سازنده دانست و ادامه داد: با اضافه شدن پزشکان متخصص در اغلب رشته‌های تخصصی ان‌شاءالله در آینده‌ای نزدیک شاهد راه‌اندازی و احیاء کلینیک تخصصی بیمارستان ۱۷ شهریور در سطح شهرستان خواهیم بود و بیماران عزیز می‌توانند از خدمات آن بهره‌مند شوند.
وی اضافه کرد: در بحث تخت‌های ویژه بیمارستان و تفکیک تخت‌های داخلی و جراحی با اضافه شدن ۷ تخت جدید انتظار می‌رود مراقبت‌های درمانی بهتری برای عزیزانی که نیاز به این نوع مراقبت‌ها دارند، ارائه گردد.
وی همچنین از در دستور کار قرار گرفتن توسعه بخش‌های دیالیز و اورژانس توسط دانشگاه علوم پزشکی خبر داد و بیان داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده مقررشده که ۱۰ تخت با تمام امکانات لازم جهت راه‌اندازی بخش ۲ دیالیز در نظر گرفته شود که با انجام این کار، کمک شایانی به گیرندگان خدمات دیالیز در شهرستان خواهد شد.
دکتر زارعی زاده از گسترش فضای اورژانس بیمارستان گنجی برازجان خبر داد و عنوان داشت: بررسی‌های اولیه کار انجام‌شده و در نظر داریم ۵۰۰ مترمربع به فضای اورژانس اضافه کنیم که با این کار از شلوغی و ازدحام بیمار در بخش اورژانس قطعاً کاسته شده و فضای درمانی مناسب‌تری در خدمت مردم و بیماران قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: در حال حاضر مشغول ساخت پانسیون ۱۶ واحدی در بیمارستان شهید گنجی هستیم که این مشوقی برای ماندن پزشکان متخصص در بیمارستان بوده و به‌تبع راحت‌تر و سریع‌تر می‌توانند بر بالین بیماران حضور یابند که تا پایان سال ساخت پانسیون تمام و تحویل می‌شود.


دکتر زارعی زاده ضمن اشاره به کمبود نیروی انسانی به خصوص در قسمت درمان افزود: با رایزنی‌های انجام‌شده در سطح وزارتخانه و دانشگاه علوم پزشکی امید می‌رود بتوانیم ظرفیت نیروهای شرکتی و استخدامی را افزایش دهیم و امیدواریم در آینده نزدیک نیروهای درمان را که به لحاظ وجود بیماری کرونا به‌شدت درگیر و فرسوده شده‌اند، ترمیم نماییم.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تلاش‌های صادقانه دکتر زهره بجلی در دوران تصدی مسئولیتش به عنوان رئیس بیمارستان شهید گنجی برازجان قدردانی و شهرام جلال پور را به عنوان سرپرست جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان معرفی کرد.
انتهای پیام/ ب.ا- ۴۰۸۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان
 

کلمات کلیدی:
معاون.درمان.دانشگاه     دکتر.جعفر.زارعی.زاده     بازدید     بیمارستان.17.شهریور.برازجان    

تاریخ بروز رسانی:   15 شهريور 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >