هم‌زمان با روز جهانی بهداشت محیط صورت گرفت؛
تجلیل استاندار بوشهر از تلاشگران عرصه بهداشت و درمان/ گزارش تصویری

6 مهر 1399
هم‌زمان با روز جهانی بهداشت محیط و به پاسداشت ایثار هشت‌ماهه مدافعان سلامت، تلاشگران عرصه بهداشت و درمان استان بوشهر توسط استاندار بوشهر تجلیل شدند.

استاندار بوشهر در همایش تجلیل از تلاشگران عرصه بهداشت و درمان استان گفت: نظام سلامت کشور علاوه بر جنگ با ویروس کرونا با پدیده تحریم نیز روبرو است.
عبدالکریم گراوند با تقدیر از تلاش‌های مدافعان سلامت استان بوشهر گفت: کادر بهداشت و درمانی استان بوشهر مانند سایر مدافعان سلامت کشور تنها با توکل بر خدا، ایثار و گذشت و با تکیه‌بر نیروی انسانی به جنگ این بیماری رفته‌اند.
وی ادامه داد: باگذشت هشت ماه طاقت فرسا برای مدافعان سلامت و باوجود تقدیم تعداد قابل‌توجه شهید سلامت، تاکنون جان هزاران نفر از هم‌میهنان ما توسط سربازان خط مقدم مبارزه با کرونا نجات پیداکرده است.
استاندار بوشهر گفت: پیدایش و شیوع این بیماری موجب شد تا ضعف‌های پنهان بهداشت و درمان استان بوشهر نمایان شود.
گراوند عنوان داشت: هم‌زمان با شیوع کرونا تلاش‌های بی‌وقفه‌ای برای برطرف شدن نقاط ضعف حوزه سلامت استان بوشهر صورت گرفت و نیاز بسیاری از سفرهای درمانی به خارج از استان را برطرف ساخت.
وی خاطرنشان کرد: نباید با سهل‌انگاری و کاهش حساسیت نسبت به کرونا تلاش‌های مدافعان سلامت بی‌نتیجه بماند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این همایش گفت: زبان از قدردانی ایثار همکارانم در سراسر استان بوشهر قاصر است.
دکتر سعید کشمیری گفت: از آغاز شیوع بیماری در استان شاهد تلاش شبانه‌روزی همکارانم در همه بخش‌ها و حوزه‌های سلامت هستیم که بدون هیچ چشم‌داشتی، آگاهانه جان خود را برای حفظ سلامت جامعه تقدیم می‌کنند.
وی افزود: روز جهانی بهداشت محیط و تقارن این روز با هفته دفاع مقدس فرصتی مغتنم برای تجدید میثاق با ایثارگران هشت سال دفاع مقدس است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: مدافعان سلامت استان بوشهر با الگوبرداری از رشادت‌های شهدا و رزمندگان دفاع مقدس اعلام می‌دارند که سنگر سلامت جهاد را همچنان ادامه خواهند داد.
همایش تجلیل از تلاشگران عرصه بهداشت و درمان استان بوشهر ظهر روز شنبه ۵ مهرماه و هم‌زمان با روز جهانی بهداشت محیط، با حضور استاندار بوشهر در سالن کوثر استانداری و به شکل هم‌زمان و با ارتباط تصویری در فرمانداری‌های سایر شهرستان‌های استان با تجلیل از تلاشگران عرصه‌های مختلف در حوزه بهداشت و درمان برگزار شد.
انتهای پیام/م.پ-1025
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
تجلیل     تلاشگران.بهداشت.درمان     روز.جهانی.بهداشت.محیط     استاندار.بوشهر     عبدالکریم.گراوند     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   6 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >