رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
بیش از ۲۷ هزار بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی انجام‌گرفته است

10 آبان 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای بیش از ۲۷ هزار بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی شهرستان دشتستان انجام‌ داده‌اند.

ماریا خویشدوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: یکی از اقدامات مؤثر در کنترل بیماری کرونا، نظارت و بازدید مستمر از مراکز رجوع و تجمع افراد از جمله مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی چون ادارات، بانک‌ها، مطب‌ها، جایگاه‌های سوخت و ... است که این مهم به صورت جدی در دستور کار بازرسان بهداشتی است.
خویشدوست تصریح کرد: از ابتدای اسفند تا پایان مهرماه، بیش از ۲۷ هزار بازدید صورت گرفته است که منجر به تشکیل پرونده قضایی جهت بیش از ۲۰۰۰ صنف و اماکن متخلف شده است و در همین راستا بیش از ۱۶۶ مرکز متخلف پلمب شده‌اند.
نظارت‌ها بر تمامی اصناف تشدید و برخورد با متخلفین بشدت افزایش خواهد یافت
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان با اشاره به شروع موج ۳ کرونا و وضعیت قرمز شهرستان دشتستان اظهار داشت: با دستور رییس ستاد کنترل کرونای شهرستان نظارت‌ها بر تمامی اصناف تشدید و برخورد با متخلفین بشدت افزایش خواهد یافت.
خویشدوست بیان کرد: طبق هماهنگی‌های انجام‌شده و حضور نماینده دادستان شهرستان در گشت‌های مشترک، هیچ‌گونه چشم‌پوشی از تخلف افرادی که با رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی، سلامت همشهریانمان را به خطر می‌اندازند، صورت نخواهد پذیرفت.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطرنشان کرد: شهروندان ضمن رعایت کلیه موارد مرتبط با بهداشت فردی و حفاظت از خود و خانواده‌شان، مراتب تخلف بهداشتی صنوف، ارگان‌ها و ادارات را با سامانه شکایات وزارت بهداشت به شماره ۱۹۰ در میان بگذارند.

انتهای پیام/ س.غ- ۳۰۳۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بازدید     شبکه.بهداشت.درمان.دشستان     کرونا.ویروس     بهداشت.محیط     ماریا.خویش.دوست    

تاریخ بروز رسانی:   10 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >