از ابتدای اسفندماه تا پایان مهرماه سال جاری؛
۲۸۴۵ بازدید از مراکز عرضه مواد غذایی شهرستان دیلم صورت گرفت

11 آبان 1399
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان دیلم از انجام دو هزار و ۸۴۵ بازدید از مراکز عرضه مواد غذایی این شهرستان از ابتدای اسفندماه تا پایان مهرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، فاطمه علیمرادی اظهار داشت: همکاران واحد بهداشت محیط شهرستان دیلم از ابتدای اسفندماه تا اواخر مهرماه سال جاری تعداد هزار و ۱۴۰ بازدید از اماکن عمومی سطح شهرستان را انجام داده‌اند.
وی تصریح کرد: تعداد ۲۲ مورد از مراکز و اماکن بازرسی‌شده جهت پیگیری تخلفات به مرجع قضایی شهرستان دیلم معرفی شدند.
علیمرادی اضافه کرد: در این مدت تعداد ۵۰ مورد از اماکن و مراکز عرضه‌ای که در سطح شهر مرتکب تخلف بهداشتی شدند، نسبت به پلمب آنها اقدام شده است.
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم ضمن اشاره به انجام تعداد ۸۹ بازدید مشترک با همراهی سایر ادارات اضافه کرد: در این مدت مقدار ۸ تن و ۷۱۰ کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل‌مصرف از صنوف سطح شهر جمع و آوری و معدوم سازی شد.
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت دیلم ضمن تأکید بر استمرار بازدیدها از اماکن عمومی و مراکز عرضه گفت: بازرسین ما بر کفن و دفن اموات فوت‌شده بر اثر کرونا نظارت جدی دارند و تعداد ۲۴ نظارت بر تدفین را به ثبت رسانده‌اند.
انتهای پیام/م.ب-۳۰۶۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
بازدید     فاطمه.علیمرادی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   11 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >