سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه:
انجام ۳۱۲ بازرسی توسط بازرسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در هفته اول محدودیت‌های کرونایی

8 آذر 1399
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه از انجام ۳۱۲ بازرسی توسط بازرسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در هفته اول محدودیت‌های کرونایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه، عصمت حیدری در این خصوص اظهار داشت: شهرستان گناوه در سطح نارنجی است و بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری از کرونا فعالیت مشاغل گروه سه و چهار در این شهرستان ممنوع است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه تصریح کرد: در پی اعلام محدودیت‌های جدید توسط ستاد ملی پیشگیری از کرونا، در هفته اول آذرماه تعداد ۳۱۲ بازدید توسط کارشناسان و بازرسان این شبکه از صنوف، داروخانه‌ها و درمانگاه‌های خصوصی سطح شهر انجام‌گرفته است.
وی بیان داشت: بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان گناوه در هفته اول آذرماه تاکنون تعداد ۲۲۸ بازدید از نانوایی‌ها، آرایشگاه‌ها، رستوران‌ها، کافه و کافی‌شاپ‌ها، باشگاه‌های بدن‌سازی و سایر صنوف انجام داده‌اند.
حیدری افزود: در پی تشدید نظارت‌ها تعداد ۶۳ صنف به مراجع قضایی معرفی شدند و ۱۷ مکان به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمپ شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه اظهار داشت: کارشناس دارویی این شبکه به صورت روزانه از داروخانه‌های سطح شهر بازدید می‌کند.
وی افزود: به دلیل احتمال بالای انتقال بیماری، رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مطب‌ها و درمانگاه‌ها بسیار حائز اهمیت است و ازاین‌رو کارشناس نظارت بر درمان این شبکه روزانه مطب‌ها و درمانگاه‌ها را بازدید می‌کند.
عصمت حیدری اظهار داشت: در هفته اول آذرماه تعداد ۷۲ بازدید از داروخانه‌ها، مطب‌ها و درمانگاه‌ها انجام‌گرفته است و ۱۱ تذکر شفاهی برای رفع نواقص داده‌شده است و در یک مورد به درمانگاه به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی اخطار کتبی داده شد.

انتهای پیام/ ک.آ- ۳۰۸۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان.گناوه     بهداشت.محیط     بازدید     بازرسی     هفته.اول.آذر    

تاریخ بروز رسانی:   8 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >