سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه:
۲۲۱ بازدید از صنوف شهرستان گناوه در هفته دوم آذر توسط کارشناسان بهداشت محیط انجام شد

15 آذر 1399
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از انجام ۲۲۱ بازدید توسط بازرسین شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از صنوف و اماکن عمومی در هفته دوم محدودیت‌های کرونایی خبر داد.

عصمت حیدری در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه اظهار داشت: شهرستان گناوه در وضعیت نارنجی قرار دارد و طبق مصوبه ستاد مبارزه با کرونا فعالیت مشاغل گروه ۳ و ۴ در این شهرستان ممنوع است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه عنوان کرد: در پی اعلام محدودیت‌های جدید از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، در هفته دوم آذرماه تعداد ۲۲۱ بازدید از مراکز عرضه مواد غذایی، پمپ‌بنزین‌ها، نانوایی‌ها، آرایشگاه‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها، باشگاه‌های بدن‌سازی، داروخانه‌ها و مطب‌های خصوصی توسط کارشناسان شبکه بهداشت از صنوف و اماکن انجام گرفت.
حیدری اضافه کرد: در راستای اجرای پروتکل‌های بهداشتی در ادارات و بانک‌ها، ۱۶ بازدید از ادارات شهرستان و ۱۴ بازدید از بانک‌ها در هفته دوم اعمال محدودیت‌ها انجام‌گرفته است.
وی بابیان اینکه در پی تشدید نظارت‌ها ۲۶ واحد صنفی به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمپ شدند افزود: نظارت‌های دقیق شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه بر صنوف و اماکن عمومی به صورت شبانه‌روزی ادامه دارد.
حیدری با اشاره به اینکه در هفته دوم آذرماه، شبکه بهداشت تعداد ۱۱۲ مورد بازدید مشترک با سایر ارگان‌های دولتی داشته است گفت: همکاری سایر ارگان‌های با شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در زمینه مبارزه با کرونا شایسته تقدیر است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه خاطرنشان کرد: در بازدیدهای مشترک در هفته دوم آذرماه تعداد ۱۲ مورد اخطاریه جهت متصدیان متخلف در شهرستان گناوه صادرشده است. درنتیجه این بازرسی‌ها مقرر شد نظارت بر نانوایی‌ها تشدید شود.
وی اظهار داشت: در پایان هفته دوم اعمال محدودیت‌ها شهرستان گناوه همچنان در وضعیت نارنجی قرار دارد و خروج خودروهای با پلاک بومی و ورود خودروها با پلاک غیربومی و فعالیت مشاغل گروه ۳ و ۴ ممنوع است.

انتهای پیام/ ک.آ- ۳۰۸۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بازدید     بهداشت.محیط     عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   15 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >