رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
مدافعان سلامت در ده ماه گذشته تمام توان خود را در جهت صیانت از سلامت مردم بکار بسته‌اند

19 آذر 1399
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مدافعان سلامت در ده ماه گذشته تمام توان خود را در جهت صیانت از سلامت مردم بکار بسته‌اند.

دکتر سعید کشمیری در دیدار با مدافعان سلامت بخش کاکی در شهرستان دشتی اظهار داشت: شهرستان دشتی همواره در اجرای برنامه‌های بهداشتی از شهرستان‌های خوب استان بوده و در زمینه مبارزه با کرونا به ویژه از آغاز طرح جدید اعمال و تشدید محدودیت‌ها عملکرد این شهرستان به‌گونه‌ای بوده که از وضعیت نارنجی به زرد تغییریافته است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تقدیر از همکاری سازنده فرماندار، مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان دشتی با شبکه بهداشت و درمان در مسیر مبارزه با کرونا گفت: جهت مقابله با پیک زمستانه کرونا برنامه‌ریزی‌های لازم صورت می‌گیرد و ازآنجاکه با سرد شدن هوا امکان تشکیل دورهمی‌های خانوادگی در محیط‌های بسته بیشتر می‌شود، می‌بایست در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ویژه تهویه هوا دقت کافی صورت گیرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حضور یک‌روزه در شهرستان دشتی و بخش کاکی با حضور در مراکز خدمات جامع سلامت شهید مظفری کاکی و امام رضا (ع) زیارت ساحلی ضمن تقدیر از مدافعان سلامت شهرستان دشتی، از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات بهداشتی درمانی قرار گرفت.

انتهای پیام/م ا- کد ۳۰۴۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
مدافعان.سلامت     بخش.کاکی     شهرستان.دشتی     دیدار     دکتر.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   19 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >