رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم:
برخورد قانونی با متصدیان متخلف مراکز عرضه مواد غذایی در شهرستان دیلم ادامه دارد

26 آذر 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: برخورد قانونی با متصدیان متخلف مراکز عرضه مواد غذایی در قالب تیم‌های بازرسی در شهرستان دیلم همچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، مهندس ایرج زنده بودی اظهار داشت: پیرو رعایت پروتکل‌های بهداشتی و چگونگی قیمت کالاها و جلوگیری از تخلفات احتمالی نظیر احتکار، تقلب و گران‌فروشی از فروشگاه‌های بزرگ مواد غذایی در سطح شهر دیلم به صورت سر زده بازدید میدانی صورت گرفت.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: در این بازرسی‌ها، از ۴ فروشگاه بزرگ عرضه مواد غذایی بازرسی به عمل آمد و ضمن تشکیل پرونده برای متخلفین، مقدار ۳۳۵ کیلوگرم کالای تاریخ‌مصرف گذشته کشف و پس از انتقال به شبکه بهداشت دیلم اقدامات لازم جهت معدوم سازی طی شد
وی با اشاره به پلمب ۲ مرکز عرضه مواد غذایی در شهرستان دیلم پس از بازرسی‌ها،افزود: برخورد با متصدیان متخلف مراکز عرضه مواد غذایی در قالب تیم‌های بازرسی در شهرستان دیلم همچنان ادامه دارد.
معاون سازمان بازرسی و بازرسین سازمان صنعت معدن و تجارت استان،رییس شبکه بهداشت و درمان،رییس تعزیرات حکومتی و اداره صمت شهرستان،اتاق اصناف و اماکن از فروشگاه‌های بزرگ مواد غذایی دیلم بازدید کردند.انتهای پیام/م.ب-۳۰۶۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بازدید     بهداشت.محیط     شبکه.بهداشت.درمان.دیلم     ایرج.زنده.بودی    

تاریخ بروز رسانی:   26 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >