مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان گناوه:
۲۸۶۵ کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته در گناوه امحاء شد

29 آذر 1399
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: بیش از دو هزار و ۸۶۵ مواد غذایی تاریخ گذشته جمع‌آوری‌شده از سوپرمارکت‌ها و صنوف عرضه مواد غذایی در گناوه امحاء شد.

علیرضا یوسفی در مصاحبه با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه اظهار داشت: وی افزود: این مواد غذایی تاریخ گذشته پس از هماهنگی با دادستانی به سایت دفع پسماند انتقال داده شد و در حضور مسئولین امحاء شد.
مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان گناوه بیان داشت: در هفته چهارم آذر ۲۶۰ بازدید از صنوف و اماکن انجام شد که ۱۵۰ مورد آن توسط کارشناسان بهداشت محیط این شبکه و ۱۱۰ مورد در قالب گشت مشترک با سایر ادارات بوده است.
یوسفی با بیان اینکه در پی تشدید بازدیدها در آذرماه دو هزار و ۸۶۵ عدد مواد غذایی تاریخ گذشته از فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی جمع‌آوری شد اضافه کرد: در هفته چهارم آذر ۴۱ اخطاریه برای صنوف صادر شد و ۲۲ صنف خاطی به تعزیرات معرفی شد.
وی ضمن تشکر و قدردانی از اصناف و مردم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفته چهار آذر اظهار داشت: به دلیل همکاری متصدیان صنوف در هفته چهارم آذر پلمپ واحد صنفی صفر بوده است.
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان گناوه خاطرنشان کرد: اگر روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی به همین منوال ادامه یابد، شهرستان گناوه که به تازگی وارد وضعیت زرد شده است با همکاری مردم به زودی سفید خواهد شد و ما شاهد ابتلای همشهریانمان به کووید ۱۹ نخواهیم بود.


انتهای پیام/ ک.آ- ۳۰۸۰
 
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
گزارش     هفته.چهارم.آذر     بهداشت.محیط     شبکه.بهداشت.درمان.گناوه     علیرضا.یوسفی    

تاریخ بروز رسانی:   29 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >