با حضور مسئولین:
پرستاران شهرستان دیّر تجلیل شدند

1 دی 1399
مسئولین شهرستان دیّر با حضور در مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان امام هادی (ع) ضمن دیدار با پرستاران و بهیاران از آنان تجلیل کردند.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در این دیدارها با تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستاران اظهار داشت: روز پرستار تجلیل از یک قشر نیست بلکه روز تجلیل از کرامت انسانی است.
احمد آخوندی با بیان اینکه ۷۵ پرستار و بهیار در شهرستان دیّر فعال هستند، گفت: پرستاران پرچم‌دار خدمت و تلاش‌اند و خدمات ارزنده آنان به مردم به ویژه در مبارزه با بیماری کووید ۱۹ باعث آرامش و امید در جامعه شده است که در مسیر خدمت و حفاظت از سلامت مردم تعدادی از این عزیزان در سطح کشور به فیض شهادت نائل شده‌اند.
وی افزود: بهترین شاخص عملکردی پرستاران رضایت‌مندی مردم است که خوشبختانه با رضایتی که در سطح جامعه از پرستاران وجود دارد نشان می‌دهد این قشر زحمت‌کش اخلاق حرفه‌ای خود را به خوبی انجام داده و تکریم ارباب‌رجوع را در سرلوحه کاری خود دارد.
سرپرست بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر نیز با تقدیر از حضور مسئولین در بیمارستان و تبریک روز پرستار گفت: سختی و حجم پرستاران بسیار زیاد است اما پرستاران با الگوپذیری از حضرت زینب کبری (س) و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی به نسل امروز و فردا حرکت می‌کنند.
دکتر محمد زبیری با بیان اینکه با راه‌اندازی بیمارستان در شهرستان دیّر مردم از برکات آن منتفع شده‌اند افزود: حضور پزشکان متخصص و فعالیت بخش‌های مختلف به ویژه اتاق عمل و زایشگاه موجب رضایت‌مندی مردم شده است و ما با تمام توان در تلاشیم تا مشکلات این بیمارستان کاهش و حضور پزشکان متخصص تثبیت و افزایش یابد.
وی با اشاره به کمک‌های خیرین به بیمارستان اضافه کرد: همیاری و همکاری بسیار خوب خیرین سلامت نویدبخش توسعه بهداشت و درمان شهرستان است و امیدواریم این کمک‌ها تداوم داشته باشد.
امام جمعه دیر نیز با حضور در بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س)، اظهار داشت: پرستاران و پزشکان از اسفندماه سال گذشته تا امروز در این ۱۰ ماه شیوع کرونا تلاش‌های دلسوزانه، صبورانه و ایثارگرانه داشته‌اند.
حجت‌الاسلام سید علی حسینی با بیان اینکه پرستاران موردتقدیر مردم به ویژه رهبر فرزانه انقلاب بوده‌اند، افزود: فداکاری‌های پزشکان و پرستاران در مقابله با ویروس کرونا بر ارزش کار کادر درمانی کشور افزود و نام نیکی از آنها در تاریخ ثبت خواهد شد.
وی ادامه داد: بهترین قدردانی از پرستاران، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از دورهمی‌ها از سوی مردم است.
فرمانده سپاه سیدالشهدا، شهرستان دیر نیز گفت: حضرت زینب (س) اسوه صبر و بردباری و مقاومت است و با استقامت خود در جریان حادثه کربلا در جهان درخشید.
سرهنگ ایرج سلیمانی افزود: پرستاران باید بر خود ببالند که روز میلاد حضرت زینب (س) به عنوان روز پرستار نام‌گذاری شده است.
شهردار بردستان نیز با تقدیم هدایایی به پرستاران بیمارستان امام هادی (ع) در سخنانی با تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: نام‌گذاری زادروز خجسته حضرت زینب (س) به نام پرستار، افتخاری بزرگ برای این قشر و فرصتی مناسب برای قدردانی از خدمات پرستاران زحمتکش است.
عباس مرادی با اشاره به سختی کار پرستاری گفت: کار پرستاری علیرغم همه سختی‌هایی که دارد دارای اجر الهی است و پرستاران در پیشگاه خداوند مأجور هستند.
وی افزود: خوشبختانه رضایت خوبی از پرستاران در سطح شهرستان وجود دارد و این نشان‌دهنده وسعت دید و درک خوب پرستاران از شرایط کاری خود است.
اعضاء شورای اسلامی و معاون شهرداری بندر دیّر نیز با حضور در بیمارستان امام هادی (ع) و مرکز خدمات جامع سلامت دیّر ضمن تجلیل از مقام شامخ پرستاران و بهیاران از فعالیت‌ها و زحمات آنها به ویژه در راستای مبارزه با ویروس کرونا با تقدیم لوح سپاس و شاخه گل از آنها تقدیر کردند.
انتهای پیام/ کد خبر- کد (۳۰۵۰- ح.ن)

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.پرستار     شبکه.بهداشت.درمان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   1 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >