رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
انجام بیش از ۸۸۰ بازدید در قالب طرح شهید قاسم سلیمانی در شهرستان بوشهر

1 دی 1399
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: در قالب طرح شهید قاسم سلیمانی از هفته پایانی آذرماه تاکنون بیش از ۸۸۰ مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع در اماکن عمومی سطح شهر و روستا انجام گرفته است.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی اظهار داشت: در ادامه نظارت‌های مستمر بر روند اجرای دقیق پروتکل‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر لزوم استفاده از ماسک از سوی شاغلین و ارباب رجوع و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و گندزدایی محیط کار،۲۴ تیم بازرسی درقالب ۱۸ گروه تیمی در قالب طرح شهید قاسم سلیمانی از پرسنل بهداشت محیط و حرفه‌ای این مرکز به صورت سرزده از این صنوف بازدید کردند.
وی تصریح کرد: از هفته پایانی آذرماه تاکنون بیش از ۸۸۰ مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع اماکن عمومی سطح شهر و روستا در راستای اجرای بسیج ملی مبارزه با کرونا و در قالب مداخلات سالم سازی محیط توسط واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت شهرستان بوشهر انجام گرفته است.
مهندس فخرایی بیان کرد: کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان بوشهر از ۸۸۹ صنف مختلف شامل کارگاه‌های فنی _تولیدی، سوپرمارکت وخواربار فروشی‌ها، آرایشگاه‌های زنانه، داروخانه‌ها، آجیل وخشکبار، دفاتر پیشخوان و میوه فروشی‌ها بازدید کردند.
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد:  این بازدیدها، منجر به ارجاع ۱۴ صنف متخلف به مراجع قضایی و پلمب یک مرکز تهیه و توزیع موادغذایی با همکاری نمایندگان اتاق اصناف، اداره صمت، اماکن تعزیرات حکومتی وسازمان بازرسی شد.
انتهای پیام/ا.س-۳۰۰۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان
 

کلمات کلیدی:
مرکز.بهداشت.شهرستان.بوشهر     بازدید     بهداشت.محیط     طرح.شهید.سلیمانی    

تاریخ بروز رسانی:   1 دی 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >