هم‌زمان با روز پرستار صورت گرفت:
تجلیل فرماندار و جمعی از مسئولین از خدمات پرستاران شهرستان دشتی

1 دی 1399
هم‌زمان با روز پرستار فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان دشتی از خدمات پرستاران تجلیل نمودند.

هم‌زمان با میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان دشتی با حضور در بیمارستان زینبیه (س) از خدمات کادر پرستاری این بیمارستان تجلیل نمودند.
فرماندار شهرستان دشتی در این آیین با اشاره به اینکه رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی بهترین هدیه مردم به کادر درمان است افزود: پرستاران با تأسی از پرستار جاودانه دشت کربلا حضرت زینب کبری (س) که رنج‌ها و مصائب کربلا را جز زیبایی نمی‌دید، با تحمل سختی‌ها و دشواری‌های کار پرستاری به ویژه در شرایط خاص کنونی ناشی از شیوع کرونا با عشق و جدیت تمام در راه خدمت به بیماران و التیام آلام دردمندان جانفشانی می‌کنند.
عبدالله نادری افزود: مدیران و کارکنان شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان زینبیه (س) به ویژه کادر درمان از ابتدای آغاز طرح مبارزه با کرونا در سطح شهرستان دشتی زحمات فراوان و طاقت‌فرسای را متحمل شده‌اند که قابل‌تقدیر و احترام است.
وی نقش خیرین حوزه سلامت را در تکمیل زیرساخت‌های بهداشتی درمانی، نقشی اساسی دانست و افزود: هم‌اکنون ساختمان دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان زینبیه (س) توسط یکی از خیرین سلامت در حال احداث است و روند اجرای آن به‌طور مستمر از سوی معاونت برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری مورد برسی قرار می‌گیرد.
وی همچنین تصریح کرد: رایزنی‌ها با یکی از خیرین حوزه سلامت جهت احداث اقامتگاه همراه بیمار در بیمارستان زینبیه (س) آغاز گردیده که در صورت انجام، نقش مهمی در تکمیل زیرساخت‌های این بیمارستان خواهد داشت.
مهندس پرویز احمدی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی نیز اظهار داشت: در چند سال اخیر با حمایت‌های دولت و فرماندار شهرستان دشتی گام‌های مثبتی در جهت تکمیل زیرساخت‌های بهداشتی درمانی شهرستان برداشته‌شده است.


انتهای پیام/م ا- کد 3040

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.پرستار     شهرستان.دشتی     فرماندار    

تاریخ بروز رسانی:   1 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >