رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه خبر داد:
انجام بیش از ۱۲۴۹ بازرسی در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان عسلویه

27 دی 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: بیش از هزار و ۲۴۹ مورد بازرسی در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان عسلویه انجام‌شده است.

جاسم زارعی تصریح کرد: ۶۶۱ مورد بازرسی توسط بازرسان بخش سلامت، ۴۴۷ مورد بازرسی با همکاری تیم‌های آموزش دیده بسیجی و ۱۴۱ بازدید با همراهی تیم‌های هلال‌احمر انجام‌شده است.
زارعی از صدور ۶۹ مورد اخطار در طی بازرسی‌های انجام شده در قالب طرح شهید سلیمانی خبر داد و افزود: در این بازدیدها ۲ صنف به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم توجه به اخطارها پلمب شده‌اند.
وی به حضور بیش از هزار و ۲۲۴ سفیر سلامت در شهرستان عسلویه اشاره کرد و گفت: سفیران سلامت خانواده در کنار اصحاب رسانه، روابط عمومی ادارات به ویژه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها وظیفه افزایش آگاهی خانواده‌ها، فرهنگ‌سازی و انگ زدایی در جامعه به عهده دارند.
زارعی ادامه داد: امید است عزیزان تأثیرگذار بیش از پیش وارد کارزار ارتقاء سواد سلامت و درواقع ارتقاء فرهنگ جامعه در زمینه خود مراقبتی و از آن مهم‌تر دیگر مراقبتی بشوند.
دبیرستان مقابله با کرونا شهرستان عسلویه با بیان اینکه عادی انگاری‌ احتمال خیز برداشتن آمار مبتلایان، بستری‌ها و خدای نکرده فوتی‌ها در بهمن‌ماه را بالا می‌برد خاطرنشان کرد: وضعیت نسبتاً خوب فعلی مرهون تعامل خوب مردم و مسئولین و همکاری کسبه و اصناف است ولی خیلی شکننده است و احتمال افزایش آمار مبتلایان را بالا می‌برد.

انتهای پیام/ م.ک- ۳۰۹۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بازدید     بهداشت.محیط     طرح.شهید.سلیمانی     شهرستان.عسلویه     جاسم.زارعی    

تاریخ بروز رسانی:   27 دی 1399

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >