به مناسبت بزرگداشت روز شهدا؛
سه اصله نهال در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با نام و یاد شهدا غرس شد/ گزارش تصویری

23 اسفند 1399
به مناسبت بزرگداشت روز شهدا، سه اصله نهال با نام و یاد شهدای مدافع حرم، شهدای دانشمند هسته‌ای و شهیده زهرا رگبار شهید مدافع سلامت دانشگاه غرس شد.

مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مراسم غرص نهال به مناسبت بزرگداشت روز شهدا اظهار داشت: درخت نماد رشد، پویایی، حرکت و تکامل است که این نماد شهدا و ایثارگران است که با گذشت از جان خود موجب رشد و تکامل انسان‌ها شدند.
دکتر امیرحسین دارابی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم درباره درخت و رشد و تکامل آن، خاطرنشان کرد: ثمره وجودی شهدا، جانبازان و آزادگان مثل رشد و تکامل درخت در جامعه پایدار است و امیدوارم بتوانیم با زنده نگه‌داشتن آن‌ها در این ایامقدری از دین خود را به آن‌ها ادا کنیم.
به مناسبت بزرگداشت روز شهدا، تعدادی درخت با نام و یاد شهدای مدافع حرم، شهدای دانشمند هسته‌ای و شهیده زهرا رگبار شهید مدافع سلامت دانشگاه با حضور دکتر امیرحسین دارابی مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، عبدالرسول عباسی مدیر پرستاری دانشگاه، مهدی مرکبی مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه، حجت‌الاسلام مجتبی احمدی مسئول ستاد اقامه نماز و امور مساجد دانشگاه، حمیده خاتون هلال بحر مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان و پرسنل دانشگاه غرس شد.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان
کلمات کلیدی:
درختکاری     شهید.مدافع.حرم     شهدا.دانشمند.هسته‌ای     مشاور.اجرایی.دانشگاه     دکتر.امیرحسین.دارابی        

تاریخ بروز رسانی:   23 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >