رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان خبر داد:
۶ باغ ویلا در تنگستان پلمب شد

24 فروردين 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان از پلمب ۶ باغ ویلا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، مهندس عادل مقدس بیان داشت: تجمعات بستر ابتلا به کرونا را ایجاد و ریسک ابتلا به آن را افزایش می‌دهد لذا با استناد به این مهم، می‌توان دریافت که فعالیت این صنوف تا چه اندازه سلامت عمومی مردم را به مخاطره خواهد انداخت.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان اظهار داشت: امروز با توجه به تبلیغات گسترده و اطلاع‌رسانی‌های فراوان توسط رسانه‌های مختلف، کمتر کسی را می‌توان یافت که اطلاعات کافی در رابطه با نحوه انتقال و راه‌های پیشگیری از کرونا را نداد، لذا بی‌توجه‌ای مراکزی که با منفعت‌طلبی سلامت مردم را هدف قرار می‌دهند غیرقابل بخشش است.
مهندس مقدس افزود: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان و بر اساس مصوبات ستاد کرونا، باغ ویلاها در شهرستان‌های قرمز اجازه فعالیت ندارند که در همین راستا ۶ باغ ویلا به دلیل فعالیت غیرمجاز در تنگستان پلمب شدند.
وی ادامه داد: آنچه ما و جامعه را نگران و کادر بهداشت و درمان را خسته کرده، این است که چگونه عده‌ای با اینکه شرایط موجود مردم را می‌بینند همچنان بنا ندارند باور کنند و از خواب بیدار شده و همگام و هم‌راستا با دیگر افراد جامعه راه‌های انتقال بیماری را تا تأمین سلامت عمومی قطع نمایند.
مهندس مقدس تأکید کرد: با همه وجود در راه سلامت مردم بر اساس وظیفه ذاتی بهداشت و درمان گام بر خواهیم داشت و دلسوزان سلامت جامعه بدانند که در همه حال در حمایت ما خواهند بود و تا آخرین لحظه، هم‌قدم با آنها پیش خواهیم رفت.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پلمب.باغ.ویلا     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   24 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >