توسط خیرین سلامت انجام شد:
اهداء یک دستگاه ECG به مرکز خدمات جامع سلامت دلوار

28 ارديبهشت 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: خیرین سلامت در بخش دلوار تنگستان یک دستگاه ECG به مرکز خدمات جامع سلامت دلوار اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مهندس عادل مقدس بیان داشت: خیرین سلامت با توجه به نیاز مرکز خدمات جامع سلامت دلوار تنگستان، یک دستگاه ECG را به ارزش ریالی دویست و پنجاه میلیون ریال خریداری و به این مرکز اهداء کردند.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان اظهار داشت: خیرین سلامت همواره همراه و یاریگر بخش‌های مختلف بهداشت و درمان بوده‌اند که این موضوع در زمان گسترش بیماری کرونا در شهرستان بیش‌ازپیش مشهود بود.
وی ادامه داد: وجود خیرین سلامت در هر منطقه‌ای نشان از فرهنگ غنی و بینش و دیدگاه مردم آن منطقه نسبت به موضوعات مختلف دارد و تعیین می‌کند که تا چه اندازه مردم یک منطقه نسبت به مسائل پیرامون خود حساسیت به خرج می‌دهند و درراه برداشت موانع مختلف برای کمک‌رسانی به یکدیگر کوشا هستند.
مهندس مقدس با تقدیر از نقش خیرین سلامت تصریح کرد: گستردگی خدمات در بهداشت و درمان، همواره ما را با کمبودهایی در بخش‌های مختلف مواجه می‌کند، لذا رفع این کمبودها مستلزم کمک و یاریگری خیرین سلامت است.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان     خیر.سلامت     بخش.دلوار     دستگاه.ECG     عادل.مقدس    

تاریخ بروز رسانی:   28 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >