روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم به عنوان روابط عمومی برتر شهرستان معرفی شد

29 ارديبهشت 1400
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم به‌عنوان روابط عمومی برتر ادارات و سازمان شهرستان جم در سال ۹۹ شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم، فرماندار جم در نشست تجلیل از روابط عمومی‌های ادارات و شرکت‌های نفتی مستقر در منطقه اظهار داشت: روابط عمومی‌ها طلایه داران عرصه اطلاع‌رسانی در سازمان‌هاست و تعامل دوسویه روابط عمومی‌ها به جامعه هدف، موجب ارتقای سازمان‌ها می‌شود.
محمد حسینی با تأکید بر اینکه صداقت و سرعت در اطلاع‌رسانی لازمه هر سازمانی است گفت: کار در روابط عمومی نیازمند انگیزه است و نباید به‌عنوان یک شغل به آن نگاه کرد و افرادی که در این جایگاه قرار می‌گیرند که نیازمند علاقه فرد و پشتیبانی مدیر دستگاه است.
وی بابیان اینکه تهدیدها را باید به فرصت تبدیل کرد افزود: داشتن نرم‌افزار و سخت‌افزارهای مناسب، نیازهای اساسی روابط عمومی است که با اطلاع‌رسانی مناسب در شرایط اقتصادی و سیاسی فعلی به امید دادن مردم در جامعه کمک کند.
حسینی بابیان اینکه این دولت در حوزه اطلاع‌رسانی مظلوم واقع شد افزود: روابط عمومی‌ها با اطلاع‌رسانی به‌موقع خدمات دولت به جلب اعتماد مردم کمک کنند.
رییس ستاد کرونا در شهرستان جم خاطرنشان کرد: کلیه روابط عمومی‌ها ادارات و سازمان‌های نفتی مستقر در منطقه نسبت به آگاه‌سازی مردم به فواید واکسیناسیون به شبکه بهداشت و درمان جم کمک کنند.
در این نشست از مهدی مهران نژاد، روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم به‌عنوان روابط عمومی برتر این شهرستان در سال ۹۹ تجلیل شد.


انتهای پیام/ م.م-3020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     تجلیل     روز.روابط.عمومی     فرماندار     محمد.حسینی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   29 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >