رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در کنار مدافعان سلامت برای مبارزه با کرونا بود

16 تير 1400
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از زمان شیوع کرونا در کنار مدافعان سلامت برای مبارزه با این ویروس منحوس بوده است.

دکتر سعید کشمیری در آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: هر کدام از ما مسئولین مسئولیتی که قبول می‌کنیم یک روز باید آن را تحویل بدهیم و چه بهتر اینکه تحویل دادن مسئولیت رضایت خداوند و مردم را به همراه داشته باشد.
وی تصریح کرد: حجت‌الاسلام دشتی در طول دوره مسئولیت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هر چه در توان داشت بدون هیچ اغماض و کم‌کاری چه در خصوص مسائل فرهنگی و چه مسائل و مشکلات دانشگاه، اساتید، دانشجویان در قالب اخلاص برای حل آنان آستین همت را بالا زد.
دکتر کشمیری با بیان اینکه حرکت وصف‌ناپذیر و ماندگار نهضت جهادی همراهان بیمار در ایام کرونا مایه عزت شد اضافه کرد: حجت‌الاسلام دشتی با پرونده درخشان دفتر در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را به نحوی اداره کرد که در بین تمامی دانشگاه ها محبوبیت دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با ابراز تقدیر و تشکر از تمامی عوامل رزمایش قرارگاه فرهنگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: ایثار و همدلی طلاب و روحانیون با حضور بر بالین بیماران کرونا و انجام خدمات داوطلبانه به عنوان همراه بیمار وصف‌ناپذیر بود.
در آئینی با حضور مسئولین دانشگاه‌های استان بوشهر از خدمات مسئولین دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های علوم پزشکی، پیام نور و فرهنگیان تقدیر و مسئولین جدید این دفتر نمایندگی معرفی شدند.
حجت‌الاسلام مهدی جمالی به عنوان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، حجت‌الاسلام حسین حاجیانی به عنوان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور و حجت‌الاسلام سید عبدالجلیل حسینی به عنوان مسئول دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان معرفی شدند.

انتهای پیام/م.غ 1023
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
رییس     دکتر.سعید.کشمیری     تکریم.معارفه     مسئول.دفتر.نهاد        

تاریخ بروز رسانی:   16 تير 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >