سومین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در شهر برازجان راه‌اندازی شد

2 امرداد 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از راه‌اندازی و آغاز به کار مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا بسیج در شهر برازجان خبر داد.

ماریا خویش دوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: این مرکز در راستای گام پنجم طرح واکسیناسیون شهید قاسم سلیمانی با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه جوادالائمه، کانون بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان راه‌اندازی شده است.
 خویشدوست تصریح کرد: این سومین مرکز واکسیناسیون کرونا در شهر برازجان است که در مسجد امام حسین (ع) خیابان جمهوری (حسین‌آباد) واقع شده است و با حضور نیروهای داوطلب بسیجی و مراقبین سلامت شبکه بهداشت و درمان به جمعیت تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت امام حسین و روستاهای حومه این مرکز خدمات ارائه خواهند کرد.
وی اظهار کرد: در این مرکز واکسیناسیون افراد ۵۰ سال به بالا بر اساس تماس تلفنی و نوبت دهی انجام می‌گیرد تا از تجمع افراد پیشگیری و واکسیناسیون در محیط ایمنی انجام شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: در حال حاضر ۱۹ مرکز واکسیناسیون در شهرستان دشتستان و در دو شیفت صبح و بعدازظهر فعال است.
 وی بیان کرد: جمعیتی که باید در شهرستان دشتستان واکسینه شوند ۱۷۳ هزار نفر است که تاکنون در حدود ۲۷ هزار نفر از افراد بالای ۵۰ سال نفر واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: با توجه به جمعیت شهرستان امیدواریم بتوانیم در ماه آینده با همکاری هلال‌احمر مرکز چهارم واکسیناسیون کرونا راه‌اندازی نماییم.
انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون.تجمیعی     واکسن.کرونا     شهرستان.دشتستان     شبکه.بهداشت.درمان     بسیج     برازجان    
ماریا.خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   2 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >