تنها چند گام تا راه‌اندازی و بهره‌برداری از دستگاه ام.آر.آی بیمارستان برازجان باقی است

2 امرداد 1400
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: تنها چند گام تا راه‌اندازی و بهره‌برداری از دستگاه ام.آر.آی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان باقی است.

شهرام جلال پور در گفت‌وگو با روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان اظهار داشت: کارهای عمرانی ساختمان ام.آر.آی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در حال اتمام است.
وی تصریح کرد: همچنین اقدامات لازم برای تجهیز و راه‌اندازی دستگاه ام.آر.آی پیشرفته ۱٫۵ تسلا تقریباً در حال اتمام است و ان‌شاءالله در آینده‌ای نزدیک شاهد راه‌اندازی آن خواهیم بود.
جلال پور اضافه کرد: با توجه به تعداد جمعیت شهرستان دشتستان و به‌تبع جمعیت بیماران تحت پوشش این بیمارستان و نبود دستگاه ام.آر.آی در بخش دولتی شهرستان، نیاز مبرم به این ام.آر.آی مشهود و کاملاً احساس می‌شد.
وی اظهار داشت: با راه‌اندازی و بهره‌برداری از این دستگاه ام.آر.آی مراجعین و بیماران جهت انجام عمل تشخیصی‌ام.آر.آی تخصصی به مرکز استان و استان‌های مجاور مراجعه نخواهند کرد.
جلال پور تصریح کرد: هم‌اکنون بیماران بدحال بستری در بخش‌های مختلف بیمارستان به خصوص بیماران بستری بخش‌های ویژه که نیاز به خدمات تشخیصی‌ام.آر.آی دارند با تحمل سختی و مشقت فراوان با آمبولانس به سطح شهر در مرکز درمانی خصوصی یا مرکز استان منتقل و این خدمت را دریافت نموده و سپس برای ادامه روند درمان به بیمارستان مراجعه می‌نمایند.
وی ضمن اشاره به افزایش بار بیماران بیمارستان به علت افزایش مراجعین مبتلا به کرونا در پیک پنجم ابراز کرد: هدف بیمارستان همواره ارائه خدمات درمانی مطلوب و بهینه به همه بیماران و مراجعین است.
جلال پور بیان داشت: امید است راه‌اندازی این دستگاه، منشأ خیر و برکتی جهت تشخیص خدمات درمانی برای مردم شریف شهرستان دشتستان و سایر هم استانی‌های عزیز بوده و مردم بتوانند خدمات تشخیصی‌ام.آر.آی را باکیفیتی مطلوب‌تر و قیمتی ارزان‌تر (نرخ دولتی) دریافت نمایند.
انتهای پیام/ ب.ا ۴۰۸۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان     برازجان     دستگاه.ام.آر.آی     شهرام.جلال.پور    

تاریخ بروز رسانی:   2 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >