فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:
تلاش شبکه بهداشت و درمان دشتستان در ارائه خدمات به بیماران کرونایی ستودنی است

8 شهريور 1400
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه خلیج‌فارس گفت: اقدامات و تلاش شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در ارائه خدمات به بیماران کرونایی شهرستان ستودنی است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، سردار رمضان زیراهی در بازدید از مرکز موقت بستری بیماران کرونایی حسینیه اعظم شهر برازجان افزود: کادر سلامت در طی ۱۸ ماه گذشته، با تمام توان خود تلاش کرده است و با فدا کردن جان خود پناهی برای بیماران بوده‌اند و ما قدردان زحمات شبانه‌روزی آنان هستیم.
 سردار زیراهی اظهار کرد: مبارزه با ویروس منحوس کرونا، مانند میدان مجاهدت است و همه ما مکلف هستیم ضمن همراهی و همکاری با کادر بهداشت و درمان با این دشمن نامریی مبارزه و موفق به کنترل این بیماری شویم.
وی همچنین تصریح کرد: راه‌اندازی مرکز موقت بستری بیماران کرونایی برای اولین بار در استان از اقدامات بسیار بجا و ارزشمندی است که باهمت و تلاش مسئولین شهرستانی و همچنین بیمارستان سلمان فارسی و قائم بوشهر برای ارائه خدمات درمانی به بیماران سرپایی تجهیز و راه‌اندازی شده است و تا حدود زیادی توانسته بار مراجعات در بیمارستان گنجی را کاهش دهد.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوشهر بیان کرد: از دیگر اقدامات بسیار خوبی که شبکه بهداشت و درمان در پیک پنجم کرونا انجام داد، مستقر نمودن پزشکان متخصص داخلی با کمک انجمن حامیان سلامت دشتستان در حسینیه اعظم برازجان و ارائه خدمات با تعرفه دولتی به بیماران بوده است.
سردار رمضان زیراهی و هیئت همراه با حضور در مرکز موقت بستری بیماران کرونایی حسینیه اعظم برازجان ضمن دیدار با بیماران و چگونگی ارائه خدمات درمانی از تلاش‌های جهادی تمامی مدافعان سلامت این مرکز موقت صمیمانه تشکر و قدردانی نمود.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     فرمانده.نیروی.دریایی     سردار.رمضان.زیراهی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   8 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >