رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
بیش از ۱۱۵ هزار دوز واکسن کرونا در دشتستان تزریق‌شده است /۸۴ درصد افراد بالای ۵۰ سال واکسن دریافت کرده‌اند

16 شهريور 1400
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از تزریق ۱۱۵ هزار و ۲۳۴ دوز واکسن کرونا به گروه‌های هدف در این شهرستان خبر داد.

ماریا خویش دوست در مصاحبه با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: روند واکسیناسیون در شهرستان دشتستان مطلوب است و در حدود ۸۴ درصد از افراد بالای ۵۰ سال واکسن دریافت کرده‌اند.
 خویش دوست تصریح کرد: در شهرستان دشتستان بیش از ۶۹ هزار نفر نوبت اول و ۴۶ هزار نفر نیز هر دو نوبت خود را تزریق نموده‌اند.
وی بابیان اینکه تنها برون رفت ما از بحران کرونا انجام سریع واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی است؛ گفت: ۱۹ مرکز واکسیناسیون کرونا در شهرستان دشتستان فعال است و با اعلام گروه‌های سنی پایین‌تر توسط وزارت بهداشت و سرعت روند واکسیناسیون، مراکز تجمیعی در شهرستان را افزایش خواهیم داد.
خویش دوست همچنین اظهار کرد: با کمک موسسه حامیان سلامت شهرستان به زودی مرکز واکسیناسیون عمومی کرونا در حسینیه اعظم برازجان راه‌اندازی خواهیم کرد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: هم‌اکنون گروه‌های سنی ۶۲ به بالا در حال واکسیناسیون می‌باشند و گروه‌های سنی ۲۳، ۶۴ و ۶۵ می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه سلامت به آدرس salamat.gov.ir و ارسال پیامک برای دریافت واکسن به مراکز واکسیناسیون مراجعه نمایند.
ماریا خویش دوست از گروه‌های سنی ۴۰ تا ۵۰ سال که هنوز برای دریافت واکسن اقدام نکرده‌اند خواست، هر چه زودتر برای رسیدن به ایمنی جمعی جامعه و ریشه‌کن شدن بیماری کرونا در این زمینه اقدام نمایند.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون     ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   16 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >