انجام بیش از ۱۲۰۰ مأموریت اورژانس ۱۱۵ شهرستان عسلویه در یک سال اخیر/ پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان عسلویه تجلیل شدند

29 شهريور 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان عسلویه طی یک سال اخیر هزار و ۲۱۶ مأموریت داشته‌اند.

جاسم زارعی اضافه کرد: تلاشگران عرصه فوریت‌های پزشکی و اورژانس پیش بیمارستانی همواره در خط مقدم حوادث و بحران‌ها نقش‌آفرینی می‌نمایند و در شرایط بحرانی ۱٫۵ سال اخیر پاندمی کووید-۱۹ حساسیت و ریسک‌پذیری این حرفه دو چندان شده است.
وی با بیان اینکه به مناسبت روز ملی فوریت‌های پزشکی پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان عسلویه تجلیل شدند اظهار داشت: پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان طی یک سال اخیر هزار و ۲۱۶ مأموریت داشته‌اند که ۴۱۱ مأموریت مربوط به حوادث ترافیکی و ۸۰۵ مأموریت مربوط به حوادث غیر ترافیکی است.
زارعی تعداد اعزام پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان عسلویه به مأموریت‌های کرونایی را ۶۴ مورد عنوان کرد و اظهار داشت: ۴ پایگاه شبانه‌روزی در شهرهای عسلویه، نخل تقی، بیدخون و چاه مبارک با ۴ آمبولانس فعال و خدمات فوریت‌های پزشکی را به صورت رایگان ارائه می‌نمایند.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه به مناسبت روز ملی فوریت‌های پزشکی و اورژانس، رئیس شبکه بهداشت و درمان با امام جمعه شهر عسلویه، جانشین مدیرعامل شرکت مشعل اکسیژن لیان، روسا و اعضای شورای اسلامی شهرهای عسلویه ن نخل تقی با حضور در پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ شهری عسلویه و نخل تقی از زحمات کارکنان تقدیر نمودند.


انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجلیل     اورژانس.115.عسلویه     رییس.شبکه.عسلویه     جاسم.زارعی    

تاریخ بروز رسانی:   29 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >